11 najlepszych kryptowalut do kupienia na 2020 rok

17 lutego 2021
Category: Istnieje Wiele

Dzielić

W chwili obecnej na Coinmarketcap jest dostępnych ponad 5000 kryptowalut i prawdopodobnie dwa razy więcej, o których nigdy się nie dowiesz.

To dużo. Jaka jest więc najlepsza kryptowaluta do kupienia w 2020 roku?

W tym artykule podzielę się 11 najlepszymi kryptowalutami, w które warto inwestować, aby uzyskać silny, zdywersyfikowany portfel.

Niezależnie od tego, czy szukasz kolejnej dużej kryptowaluty, czy też altcoinów do kupienia w celu zdywersyfikowania, czytaj dalej.

W chwili obecnej na Coinmarketcap jest dostępnych ponad 5000 kryptowalut i prawdopodobnie dwa razy więcej, o których nigdy się nie dowiesz.

To dużo. Jaka jest więc najlepsza kryptowaluta do kupienia w 2020 roku?

W tym artykule podzielę się 11 najlepszymi kryptowalutami, w które warto inwestować, aby uzyskać silny, zdywersyfikowany portfel.

Niezależnie od tego, czy szukasz kolejnej dużej kryptowaluty, czy też altcoinów do kupienia w celu zdywersyfikowania, czytaj dalej.

Inwestowanie w kryptowalutę jest ryzykowne, ale inwestowanie tylko w jedną jest o wiele bardziej niebezpieczne.

Dywersyfikacja jest kluczowa

Nie ma jednej najlepszej kryptowaluty do kupienia.

Wiele kryptowalut ma różne zastosowania i obiecuje przełom w różnych branżach.

Inwestowanie w kryptowalutę jest ryzykowne, ale inwestowanie tylko w jedną jest o wiele bardziej ryzykowne.

Dlatego zdywersyfikuj swoje portfolio kryptograficzne.

Dywersyfikacja to świetny sposób na zabezpieczenie ryzyka i zwiększenie szans na zaangażowanie się w kolejną gorącą kryptowalutę.

Ponieważ uwielbiam dywersyfikację, moja lista najlepszych kryptowalut do inwestowania obejmuje monety, które:

 • Wyląduj w różnych kategoriach istniejących monet.
 • To jedne z mniej niestabilnych monet w każdej kategorii.Są stosunkowo łatwe do przechowywania i handlu.Ponieważ wszystkie prezentowane kryptowaluty są tak różne, zastanów się, które z nich są najbardziej sensowne dla Twojego portfela i strategii inwestycyjnej.

  11 najlepszych kryptowalut do kupienia

  Idąc dalej, opiszę każdą monetę, jej przeznaczenie, zespół, płynność, zmienność cen i inne wskaźniki.

  W końcu będziesz miał solidne zrozumienie, abyś mógł sam zdecydować, która kryptowaluta jest najlepsza do kupienia w 2020 roku.

  Zacznę od popularnych, dobrze znanych kryptowalut. Idealny dla początkujących.

  Następnie przejdę do bardziej zaawansowanych monet .

  Te monety mogą generować większe zyski, ale wymagają, abyś wiedział o nich trochę więcej.

  Poza tym są prawdopodobnie bardziej zmienne niż pierwsze monety na mojej liście.

  Jeśli już zainwestowałeś w najlepsze kryptowaluty oferowane na platformach takich jak Coinbase i chcesz rozszerzyć swoje portfolio, to monety na dole mojej listy mogą być dla Ciebie najlepsze.

  # 1. BitcoinBitcoin jest do tej pory najczęściej używaną kryptowalutą. Często nazywany jest królem kryptowalut, a jego głównym celem jest działanie jako globalna, cyfrowa gotówka peer to peer.

  Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Bitcoin kontra pieniądze Fiata

  • Zespół: Bitcoin to jedynakryptowaluta, którą polecam z anonimowym założycielem . Twórca Bitcoin jest znany jako Satoshi Nakamoto. Istnieje wiele spekulacji na temat tego, kim on lub ona jest, ale ostatecznie nikt nie wie. Z drugiej strony, zespół aktywnie aktualizujący bazę kodów Bitcoin o otwartym kodzie źródłowym jest prowadzony przez najlepszych kryptologów w kosmosie, takich jak Adam Back.
  • Płynność: Bitcoin ma najwyższą płynność w kosmosie, co czyni go najlepszą kryptowalutą do kupienia dla początkujących. Nie będziesz miał problemu z kupnem lub sprzedażą Bitcoinów – zawsze będzie ktoś na drugim końcu, kto dopasuje twoje zamówienie.Zmienność cen: Pomimo swojej zmienności Bitcoin jest znany jako jedna z najbardziej stabilnych kryptowalut. Manipulowanie ceną wymagałoby dużego kapitału.Crypto Economics: Bitcoin działa w systemie PoW (Proof-of-Work), co oznacza, że ​​górnicy otrzymują nagrody blokowe w Bitcoinie. Początkowo nagroda za blok wynosiła 50 BTC za blok, ale co 210 000 bloków nagroda zmniejsza się o połowę. Oznacza to, że z biegiem czasu inflacja spada. Ponadto podaż jest ograniczona: tylko 21 milionów monet zostanie wydobytych. Wraz ze wzrostem popytu cena powinna znacznie wzrosnąć.Co sprawia, że ​​Bitcoin jest dobrą inwestycją?Udział w rynku. Czy wiesz, że Bitcoin stanowi ponad 60% całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowalut? Ta dominacja oznacza, że ​​ma ogromny rozpęd, co czyni ją najlepszą kryptowalutą do inwestowania w 2020 roku, jeśli jesteś początkującym lub po prostu nie handlujesz zbyt wiele.Mówiąc najprościej, Bitcoin jest nadal najlepszą kryptowalutą do kupienia dzisiaj, jeśli nie najlepszą. Nie polecałbym nikomu inwestować w kryptowalutę bez inwestowania w Bitcoin.

   # 2. LitecoinLitecoin to jedna z pierwszych kryptowalut, które pojawiły się po Bitcoinie, i jedna z najgorętszych kryptowalut ostatniej dekady.

   Używając kodu źródłowego Bitcoin, Litecoin jest rozwidleniem Bitcoin z pewnymi zmianami technicznymi w kodzie, dzięki czemu jest znacznie szybszy niż Bitcoin . Jego misją jest także bycie globalną walutą peer to peer.

   Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: imgur.com

   • Zespół: Twórcą jest Charlie Lee. Jest doświadczonym informatykiem, który pracował również w Coinbase jako Dyrektor Inżynier. Jego brat to Bobby Lee, założyciel BTC China, dużej giełdy. Charlie jest doświadczony i ma dobre kontakty.
   • Płynność: Litecoin jest bardzo płynny. Od momentu powstania odznacza się wysoką płynnością i dużą kapitalizacją rynkową.Zmienność cen: Litecoin jest bardziej wiarygodnym sposobem zatrzymania w porównaniu do monet o wyższym ryzyku z mniejszymi limitami rynkowymi i społecznościami.Ekonomiakryptowalut: Litecoin rozpoczął się od nagrody za blok 50 LTC, teraz jest to 12,5 LTC. Istnieje ograniczona podaż wynosząca 84 miliony w porównaniu do 21 milionów Bitcoinów. Mimo to jest to z wyższą nagrodą za blok i szybszym czasem blokowania.Co sprawia, że ​​Litecoin jest dobrą inwestycją?Litecoin jest srebrem dla złota Bitcoina. Jest to jeden z oryginalnych altcoinów, a zatem ma również ogromną kapitalizację rynkową w porównaniu z innymi altcoinami. Dodatkowo ma użyteczność; jest szybszy i tańszy niż Bitcoin. Jego długowieczność i użyteczność stawiają go na szczycie najlepszej kryptowaluty do kupienia w 2020 roku.Pomimo swojej konkurencji, Litecoin jest obecnie jedną z najbardziej zaufanych i używanych kryptowalut.

    # 3. EthereumEthereum był pierwszym dużym projektem, w którym wprowadzono inteligentne kontrakty.

    Inteligentne kontrakty umożliwiają programistom uruchamianie zdecentralizowanych aplikacji mobilnych i stacjonarnych (dApps) na szczycie łańcucha bloków.

    Tysiące tokenów działa w sieci Ethereum i właśnie te żetony pobudziły ruch początkowej oferty monet (ICO).

    Najlepsza kryptowaluta do kupienia: jak działają inteligentne kontrakty

    • Zespół: Ethereum zostaje założony przez Vitalika Buterina. Chociaż jest młody, udowodnił, że jest oddanym ekspertem od kryptowalut. Joseph Lubin jest również znany jako współzałożyciel Ethereum, a także Consensys, studia produkującego oprogramowanie w Nowym Jorku, zajmującego się tworzeniem zdecentralizowanych aplikacji Ethereum.
    • Płynność: Ethereum jest również wysoce płynne, generalnie zajmując 2 lub 3 miejsce tuż poniżej Bitcoina. Nie będziesz mieć problemów z kupnem lub sprzedażą Ethereum.Zmienność cen: Ethereum ma lojalną społeczność i zespół, co oznacza, że ​​cena ma większą szansę na utrzymanie się stabilnej i wzrost w dłuższej perspektywie.Ekonomia kryptowalut: istnieje o wiele więcej eterów, które mogą istnieć w przeciwieństwie do Bitcoin i Litecoin. Pamiętaj jednak, że Ethereum napędza ekosystem dApp. Oznacza to, że miliony programistów i firm mogą potrzebować Ether do zasilania swoich inteligentnych kontraktów i uruchamiania aplikacji.Co sprawia, że ​​Ethereum jest dobrą inwestycją?Ethereum jest obecnym liderem platform inteligentnych kontraktów i nadal jest jedną z najgorętszych kryptowalut do kupienia w 2020 roku za innowacje, które przyniósł światu i potencjalne zastosowania na całym świecie.Czy Ethereum to dobra inwestycja? Sprawdź pełny przewodnik po tym, dlaczego warto kupić Ethereum.

     # 4. Binance Coin (BNB)W przeciwieństwie do Bitcoin i Litecoin, które mają być używane jako waluty, moneta Binance jest tokenem użytkowym.

     Oznacza to, że jego wartość wynika z tego, jak przydatny jest (i jak duże jest zapotrzebowanie na jego użyteczność) w ekosystemie Binance.

     Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: binance.com

     • Zespół: Changpen Zhao jest CEO Binance. Biorąc pod uwagę sukces, jaki on i jego zespół osiągają dzięki Binance, można śmiało powiedzieć, że mają umiejętności i zasoby, aby ta moneta odniosła sukces.
     • Płynność: Binance Coin jest obecnie jedną z najbardziej płynnych kryptowalut. Zawsze zajmuje dobrą pozycję na Coinmarketcap, ze stabilnymi lub rosnącymi obrotami.Zmienność cen: cena wykazała imponującą stabilność (w porównaniu z innymi kryptowalutami), wraz ze stałym wzrostem. Cena rzeczywiście została pomnożona x3 na początku 2019 roku, podczas bessy.Crypto Economics: 200000000 BNB zostało wyemitowanych za pośrednictwem ICO po 0,10 USD za monetę. BNB oferuje zniżki opłat transakcyjnych użytkownikom posiadającym BNB. W pierwszym roku posiadania BNB użytkownicy otrzymują 50% rabatów, następnie 25% w drugim roku, 12,5% w trzecim, 6,75% w czwartym i zero w piątym lub późniejszym. Binance wykorzysta również 20% swoich zysków co kwartał na odkupienie tokenów BNB i spalenie ich, aż kwota BNB spadnie do 100 000 000 – o połowę. Binance uruchamia również zdecentralizowaną giełdę Binance DEX, która powinna jeszcze bardziej zwiększyć użyteczność BNB.Co sprawia, że ​​BNB jest dobrą inwestycją?W przeciwieństwie do większości tokenów użytkowych, Binance znalazł wiele przypadków użycia tokenów BNB (i regularnie dodają nowe przypadki użycia), które powinny tylko zwiększyć popyt na token – a tym samym jego cenę.Binance to jedna z najszybciej rozwijających się giełd na świecie. Ponieważ Binance Coin służy do płacenia za transakcje na giełdzie i do wielu innych celów, BNB jest jedną z najszybciej rozwijających się kryptowalut w 2020 roku pod względem wolumenu handlu.

      Jeśli chcesz zdywersyfikować swój portfel kryptowalut, dodając token użytkowy wydany przez firmę z solidną historią biznesową i doświadczonym zespołem, pomyśl o Binance Coin.

      # 5. Podstawowy żeton uwagi (BAT)Basic Attention Token to kolejny token narzędziowy najczęściej używany w Brave Browser.

      Token BAT służy do dawania napiwków twórcom treści lub praktycznie każdemu, kogo uznasz za pomocnego w Internecie. Możesz co miesiąc dawać napiwki twórcom treści lub przesyłać jednorazowe płatności określonym osobom.

      Dodatkowo użytkownicy, którzy oglądają reklamy, mogą otrzymać nagrodę w BAT. Korzystając z inteligentnych kontraktów, reklamodawcy mogą zablokować BAT, a gdy ich reklama jest oglądana, ich fundusze są uwalniane zarówno do Brave Browser, jak i do końcowego widza.

      Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: Brave

      • Zespół: Założycielem jest Brendan Eich. Pomógł stworzyć Javascript i jest współzałożycielem Mozilla Firefox. Dzięki tym szalonym poświadczeniom możesz się założyć, że rozumie branżę i technologię przeglądarek.
      • Płynność: Płynność zawsze się zmienia, ale według Coinmarketcap, BAT ogólnie mieści się w grupie 40 najczęściej wymienianych monet.Zmienność cen: zaskakująco spójna w porównaniu z innymi kryptowalutami. W 2018 i 2019 roku cena pozostała w tym samym regionie, podczas gdy większość innych monet spadała. Może to być dobry znak zdrowej akumulacji.Kryptoekonomia: w sumie istnieje 1,5 miliarda tokenów i planuje się pozostać w ten sposób. Jeśli wzrośnie popyt, powinna również wzrosnąć wycena tokena.Co sprawia, że ​​BAT jest dobrą inwestycją?Tokeny BAT są intensywnie używane w ekosystemie Brave. Ponadto przeglądarka Brave odnotowała ogromny wzrost popularności i świetne opinie użytkowników internetu od 2019 r. BAT będzie prawdopodobnie gorącą kryptowalutą w 2020 r.# 6. Monero (XMR) Monero to projekt skupiający się na prywatności. Moneta wykorzystuje wymyślną kryptografię i logikę prywatności, aby ukryć tożsamość uczestników.

       Z tego powodu jest szeroko stosowany w ciemnej sieci i jest obecnie najpopularniejszą monetą zapewniającą prywatność.

       Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: bauer-power.net

       • Zespół: Monero miał nieco anonimowy start przez użytkownika na forum Bitcointalk. Zespół jest znany z tego, że kieruje nim Riccardo „fluffypony Spagni, doświadczony programista i ekspert od kryptowalut.
       • Płynność: Monero to wysoce płynna moneta, zawsze znajdująca się na szczycie Coinmarketcap. Bez względu na to, ile chcesz kupić lub sprzedać, rynek powinien być wystarczająco duży, aby odpowiadał Twoim potrzebom.Zmienność cen: ze względu na bazę użytkowników i kapitalizację rynkową Monero jest nieco bardziej stabilna i mniej ryzykowna niż monety o mniejszej kapitalizacji rynkowej – i udowodniło to podczas bessy w 2018/2019.Kryptoekonomia: maksymalnie 18,4 miliona monet XMR będzie w obiegu do maja 2022 r. Następnie 0,3 XMR będzie wprowadzane do obiegu co minutę na zawsze. Jest to dość mały limit, co sprawia, że ​​monety są bardzo cenne w czasach popytu. Duża część ciemnej sieci korzysta z Monero ze względu na funkcje prywatności, które stale podnoszą popyt.Co sprawia, że ​​XMR to dobra inwestycja?Niezależnie od tego, czy czujesz się z tym dobrze, czy nie, monety zapewniające prywatność, takie jak Monero, zawsze będą miały popyt ze względu na ich użycie na czarnym rynku. Pomimo staromodnej technologii popularność i płynność Monero sprawiają, że XMR jest jedną z najlepszych kryptowalut skoncentrowanych na prywatności do kupienia w 2020 r. I świetnym sposobem na dywersyfikację portfela.# 7. NEONEO jest często znany jako Ethereum z siedzibą w Chinach. Założona w Chinach, NEO to kolejna platforma inteligentnych kontraktów, która umożliwia programistom uruchamianie dApps w łańcuchu bloków.

        Są nieco bardziej scentralizowane niż Ethereum: zamiast polegać na setkach węzłów, takich jak Ethereum, jest tylko kilka (mniej niż 10), które podejmują decyzje w NEO.

        Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: cryptocurrencyaus.com

        • Zespół: Założycielami są Da Hongfei i Erik Zhang, którzy również prowadzą firmę o nazwie Onchain. Są doświadczeni i zaufani.
        • Płynność: NEO znajduje się na ogół w pierwszej 25 na Coinmarketcap, co czyni aktywa wysoce płynnymi.Zmienność ceny: ze względu na dużą relację między płynnością a ceną, możesz założyć, że Twoja inwestycja będzie bezpieczniejsza i bardziej stabilna niż większość innych kryptowalut.Crypto Economics: będzie istnieć 200 milionów NEO. 100 milionów NEO powstało w bloku Genesis, 50 milionów zostało sprzedanych wczesnym inwestorom, a 15 milionów zostało odblokowanych na finansowanie rozwoju. Oznacza to, że podaż NEO jest już naprawdę rozprowadzona do użytkowników, a teraz popyt musi po prostu rosnąć.Co sprawia, że ​​NEO jest dobrą inwestycją?Platformy inteligentnych kontraktów są skierowane na rozległy rynek. Chociaż Ethereum jest obecnie światowym liderem, Chiny to ogromny rynek, a NEO ma duże szanse, aby tam być liderem. W rezultacie NEO jest jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia, jeśli chcesz zabezpieczyć się przed Ethereum.# 8. BelkaBeam to kolejna kryptowaluta skupiająca się na prywatności, która wywołuje falę w branży.

         W przeciwieństwie do Monero, który jest bardziej tradycyjnym projektem blockchain, Beam używa nowego protokołu blockchain o nazwie Mimblewimble.

         Nie wdając się w szczegóły, Mimblewimble znacznie pomaga w skalowaniu łańcucha bloków i szybkości transakcji, a wszystko to przy zachowaniu wysokiego poziomu prywatności i anonimowości.

         Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: beam.mw

         • Zespół: Alexander Zaidelson jest dyrektorem generalnym Beam i ma ogromne doświadczenie z technologią P2P. Jest współzałożycielem Nareos (firmy udostępniającej pliki P2P) i był doradcą kilku innych startupów.
         • Płynność: Beam ma wysoką płynność ze względu na stosunkowo niską kapitalizację rynkową, ale to dobrze. Oznacza to, że inwestorzy są aktywni, a spekulacja jest wysoka.Zmienność cen: cena Beama była dość spójna w porównaniu z większością altcoinów. Ale ponieważ jest stosunkowo nowy, cena może wzrosnąć lub spaść w dowolnym momencie.Crypto Economics: Beam to kryptowaluta PoW, podobnie jak Bitcoin czy Litecoin. Oznacza to, że ludzie inwestują w fizyczny sprzęt wydobywczy, tworząc cenę podstawową za każdą monetę, która ma zostać utworzona. Innymi słowy, przybliżona cena hurtowa za produkcję monet. Maksymalna podaż 262 800 000 BEAM może kiedykolwiek istnieć. Inflacja zależy od nagród blokowych; Zaczyna się od 80 monet na blok, następnie zmniejsza się do 40 monet, a na koniec 6-ty rok zmniejszy nagrodę do 25 monet za blok. Następnie co 4 lata nastąpi zmniejszenie o połowę do 129 roku. Reasumując, inflacja z czasem spada. Jeśli popyt Beama wzrośnie z czasem, może to spowodować ładny możliwy wzrost cen.Co sprawia, że ​​BEAM to dobra inwestycja?Dzięki technologii Mimblewimble Beam powinien być bardziej skalowalny niż inne monety skupiające się na prywatności. Dzięki dobrze przemyślanej krypto-ekonomii Beam może być następną gorącą kryptowalutą do kupienia w 2020 roku.# 9. NEXONexo zyskało ostatnio trochę uwagi. Nexo jako oprogramowanie to portfel, który pozwala użytkownikom pożyczać pieniądze, używając ich monet jako zabezpieczenia.

          Z drugiej strony użytkownicy mogą również łatwo i natychmiast pożyczać kryptowaluty i czerpać odsetki z pożyczek.

          Nexo oferuje również bezpłatną kartę kredytową dla użytkowników i ma unikalny model biznesowy.

          Token NEXO jest jednym z pierwszych oferowanych tokenów bezpieczeństwa (STO) w branży.

          Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: cryptopotato.com

          • Zespół: Kosta Kantchev jest jedną z czołowych postaci stojących za Nexo. Jest współzałożycielem Credissimo, wiodącej europejskiej grupy fintech zajmującej się kredytami detalicznymi, która jest biznesem napędzającym Nexo. Jest weteranem fintech i wczesnym użytkownikiem Bitcoina.
          • Płynność: Nexo ma wystarczającą płynność, aby przeciętny inwestor mógł wejść lub wyjść z pozycji, ale duzi inwestorzy mogą mieć trudności z załadowaniem swoich toreb.Zmienność cen: jak dotąd niewiarygodnie stabilna. Ma również wzrost organiczny, co oznacza, że ​​cena nie rośnie ani nie spada drastycznie.Kryptoekonomia: Obecnie w obiegu jest mniej niż 560 000 000 NEXO z maksymalną podażą 1 000 000 000. Ponieważ NEXO jest tokenem bezpieczeństwa, jest również zgodny z SEC i wypłaca dywidendę posiadaczom. Dla wielu to wielka sprawa.Co sprawia, że ​​NEXO to dobra inwestycja?Powierzchnia pożyczek kryptograficznych szybko się rozwija, a Nexo jest jedną z wiodących marek w branży. Chociaż moneta jest dość nowa, oferuje inwestorom świetny sposób na dywersyfikację ich aktywów kryptograficznych ORAZ zarabianie pieniędzy na swoich zasobach poprzez wypłaty dywidend. Nexo ma już funkcjonalny produkt – którego nie ma w większości projektów kryptowalut. A założyciele mają duże doświadczenie w branży kredytowej.# 10. Cardano (ADA)Cardano, które konkuruje z Ethereum i NEO, jest reklamowane jako bardziej skalowalne i łatwiejsze w użyciu dla programistów .

           Ma być bardziej skalowalny dzięki wprowadzeniu dwóch warstw technologii: jednej odpowiedzialnej za śledzenie sald księgi, a drugiej za przenoszenie wartości.

           Cardano używa dwóch języków programowania o nazwie Haskell i Plutus.

           Haskell istnieje od lat 80. XX wieku i jest próbą ułatwienia programistom tworzenia zdecentralizowanych aplikacji przez Cardano. Plutus to język funkcjonalny zbudowany wewnętrznie przez zespół programistów Cardano.

           Najlepsza kryptowaluta do kupienia. Źródło: topsimages.com

           • Zespół: Charles Hoskinson jest współzałożycielem Cardano i był również współzałożycielem Ethereum. Kieruje również IOHK, wiodącym ośrodkiem badawczo-rozwojowym technologii blockchain. Charles jest dobrze przygotowany, aby Cardano odniosło sukces.
           • Płynność: Cardano regularnie ma wysokie obroty, więc nie powinieneś się martwić aktywnym handlem na tym rynku.Zmienność cen: Cardano ma swoje wzloty i upadki. Ogólnie rzecz biorąc, jest bardziej zmienny niż inne główne kryptowaluty.Crypto Economics: Cardano ma maksymalną podaż 45 000 000 000 i obecną podaż
           31 000 000 000. Wykorzystuje algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS).

          • Co sprawia, że ​​ADA to dobra inwestycja?Podsumowując, Cardano jest dziś dobrą kryptowalutą, ponieważ jest to kolejny sposób na zabezpieczenie się przed Ethereum. Może nie jest tak obiecujący jak sam NEO czy Ethereum, ale ma potencjał i warto przynajmniej mieć na niego oko.
          • # 11. ENJIN (ENJ)Enjin to fascynujący przypadek użycia technologii blockchain. Głównym celem firmy jest przeniesienie gier (e-sportowych, VR, społecznościowych itp.) Na blockchain.

           Oznacza to, że gracze mogą posiadać zasoby w swoich grach.

           Wyobraź sobie, że grasz w gry, a kiedy gra się skończy, możesz sprzedać te aktywa innym graczom.

           Możesz także kupować i zbierać przedmioty w grze od swoich ulubionych graczy i najlepszych mistrzów Twitch. Poczekaj, aż wzrosną na wartości lub sprzedaj je od razu. Wybór nalezy do ciebie.

           Kolejną niesamowitą cechą Enjin jest ich Multiverse. Koncepcja jest niesamowita: gracze będą mogli zagrać w jedną grę, a następnie przenieść swoją postać, aktywa, wygrane i inne przedmioty do zupełnie innej gry stworzonej przez zupełnie innego twórcę gier!

           Szukasz więcej świetnych kryptowalut do kupienia?

           Dotarłeś do końca mojej listy! Mam nadzieję, że spodobało Ci się 11 najlepszych kryptowalut do kupienia na 2020 rok, a informacje, które podałem, były przydatne.

           Jeśli szukasz więcej świetnych kryptowalut do inwestowania lub chcesz dowiedzieć się, która moneta będzie kolejną dużą kryptowalutą, oto co możesz zrobić:

           1. Dołącz do społeczności kryptowalutDoskonałą społecznością do odkrywania nowych kryptowalut jest forum BitcoinTalk, w szczególności wątki altcoinowe.

           Możesz wchodzić w interakcje z osobami głęboko zaangażowanymi w tę niszę, badać opinie i wyszukiwać wątki z ogłoszeniami („ANN).

           To forum jest również pomocne przy wczesnym odkrywaniu projektów, zanim staną się kolejną dużą kryptowalutą.

           Więcej wspaniałych społeczności można znaleźć na Facebooku – a jedną z nich jest nasza własna grupa na Facebooku. Dołącz i zapytaj innych członków o ich ulubione kryptowaluty.

           2. Sprawdź godne zaufania giełdy kryptowalutNajlepsze giełdy kryptowalut przeprowadzają znaczną liczbę kontroli przed wystawieniem nowych monet do handlu.

           Możesz użyć tych weryfikacji jako pewnego rodzaju znaku jakości, aby znaleźć jedne z najlepszych kryptowalut do inwestowania, które nie są wymienione na tej stronie.

           eToro i Binance to jedne z największych giełd kryptowalut i oferują dziesiątki najlepszych kryptowalut do handlu – zdecydowanie polecam je sprawdzić.

           Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo

           Kupowanie najlepszych kryptowalut nie wystarczy, aby odnieść sukces jako inwestor kryptowalutowy.

           Niezliczeni obiecujący inwestorzy zauważyli, że ich podróż kryptograficzna zakończyła się brutalnie, ponieważ nie zwrócili uwagi na bezpieczeństwo.

           Jeśli poważnie myślisz o inwestowaniu w kryptowaluty, postaraj się wzmocnić swoje bezpieczeństwo.

           Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł.

           Daj mi znać w komentarzach, w które monety inwestujesz i które z najlepszych kryptowalut Twoim zdaniem brakuje w mojej 11 najlepszych!

           Więcej przydatnych zasobów:

           • Co możesz kupić za bitcoin? Ostateczna lista.
           • 3 najlepsze strony pokerowe BitcoinOstateczna lista kontrolna narzędzi kryptograficznych7 najlepszych kasyn BitcoinKompletny przewodnik po pożyczkach Bitcoin

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy