7 najlepszych kart kredytowych na podróże międzynarodowe w 2020 r

7 najlepszych kart kredytowych na podróże międzynarodowe w 2020 r
16 października 2020
Category: Kart Kredytowych

Zespół redakcyjny Johnny Jet pisze o milach lotniczych, recenzjach podróżniczych kart kredytowych i wiadomościach o podróżach.

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Aby uzyskać wyjaśnienie naszego ujawnienia reklam, odwiedź tę stronę.

Jeśli jesteś podobny do mnie, już nie możesz się doczekać ponownej podróży międzynarodowej, gdy przejdziemy przez drugą stronę pandemii. Najlepsze karty międzynarodowe pozwalają cieszyć się elitarnymi przywilejami podróżnymi, zapewniają bezpieczeństwo i zapewniają wspaniały bonus rejestracyjny.

Najlepsze karty kredytowe do podróży międzynarodowych w 2020 roku wykraczają poza brak opłat za transakcje zagraniczne i technologię chipów.

Na przykład wszystkie najlepsze międzynarodowe podróżne karty kredytowe mają bonusy przekraczające 500 $, takie jak premia Chase Sapphire Preferred® Card o wartości 80 000 punktów, która jest warta co najmniej 1000 $ na podróż . Można to zarobić po wydaniu 4000 $ w pierwszych 3 miesiącach od otwarcia konta. Oczywiście najlepsze międzynarodowe karty kredytowe linii lotniczych nie mają opłat za bagaż rejestrowany, opłat za transakcje zagraniczne i są wyposażone w technologię inteligentnych chipów, dzięki czemu są również idealne do podróży międzynarodowych.

Najlepsze karty kredytowe na podróże międzynarodowe 2020

Jakie są najlepsze karty kredytowe na podróże międzynarodowe 2020?

 • Duży bonus 1000 $: Chase Sapphire Preferred® Card – 1000 $ bonusu, brak opłat za transakcje zagraniczne
 • Największe korzyści podróżne: Chase Sapphire Reserve® – dostęp do poczekalni, 50 tys. Punktów
 • Najlepsza międzynarodowa karta premium: Platinum Card® od American Express. Zobacz tutaj

Aby uzyskać prawie powszechną akceptację, wybierz międzynarodową kartę kredytową Visa lub Mastercard. Ale możesz również zdecydować się na podróż z produktem American Express, aby cieszyć się ekskluzywnymi udogodnieniami podróżniczymi, które nie oferują innych kart kredytowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co oferują jedne z najlepszych kart kredytowych do podróży międzynarodowych.

Chase Sapphire Preferred – najlepsza międzynarodowa karta kredytowa

Prawdopodobnie najlepszą kartą nagród podróżniczych jest Chase Sapphire Preferred. Recenzja Chase Sapphire Preferred podniosła ostatnio swój bonus do 80 000 punktów (co najmniej 1000 $ w przypadku podróży-nagrody), co jest największym publicznym bonusem oferowanym na tej popularnej karcie podróżnej. Otrzymasz również 2 punkty za zakupy w podróży i w restauracji, dzięki czemu będzie to doskonała opcja na zakup biletów lotniczych.

Roczna opłata w wysokości 95 USD nie jest zniesiona w pierwszym roku, ale wzrost punktów bonusowych stanowi opłatę roczną, ponieważ 10 000 punktów ma wartość 100 USD w gotówce lub 125 USD na podróż.

Ale możesz uzyskać jeszcze większą wartość, jeśli prześlesz swoje punkty Chase Sapphire Preferred do partnera podróży Ultimate Rewards. Aby otrzymać premię w wysokości 80 000 punktów, musisz wydać 4 000 USD w ciągu 3 miesięcy na kwalifikujące się zakupy.

Zdobywasz 2 punkty za 1 $ za każdy zakup podróży i restauracji oraz 1 punkt za 1 $ za wszystkie kategorie bez premii. Ponadto dwie nowe korzyści obejmują nieograniczone dostawy bez opłat za dostawę i obniżone opłaty za usługi przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej jeden rok na kwalifikujące się zakupy żywności z subskrypcją DashPass od DoorDash. Jest to warte ponad 100 dolarów. Musisz jednak aktywować swoją kartę do 31 grudnia 2021 r. Posiadacze kart mogą również zdobyć 5x punktów za przejazdy Lyftem do marca 2022 r.

Jednak prawdziwą wartością karty Chase Sapphire Preferred® i tym, co czyni ją najlepszą międzynarodową kartą kredytową, są dwie wartościowe opcje wykupu podróży:

 • 25% premii za zwrot kosztów podróży
 • 1: 1 punkt transferowy do programów lojalnościowych linii lotniczych i hoteli

25% premia za wykup dotyczy wszystkich podróży premiowych zarezerwowanych na portalu turystycznym Ultimate Rewards. Każdy punkt wart 1,25 centa jest niesamowity, ale możesz znaleźć większą wartość w transferach 1: 1.

Niektórzy z międzynarodowych partnerów transferowych 1: 1 to United Airlines, British Airways, Aer Lingus i Singapore Airlines. Możesz przekazać swoje punkty British Airways na loty premiowe wewnątrz Europy, które zaczynają się od 4500 Avios. Możesz też latać liniami United lub Aer Lingus, aby uniknąć dopłat paliwowych, które większość globalnych linii lotniczych pobiera od wszystkich pasażerów.

Karta Chase Sapphire Preferred® ma również przyjazną dla budżetu roczną opłatę w wysokości 95 USD i zapewnia niezwykle cenne punkty Chase Ultimate Rewards.

Karta kredytowa Capital One Venture Rewards – najlepsza karta kredytowa do podróży międzynarodowych

Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards zawsze była jedną z najlepszych kart do podróży międzynarodowych, ale masz jeszcze trzy powody, aby używać tej karty podczas następnej światowej trasy:

 • Premia w wysokości 100 000 mil po wydaniu 20000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta lub zebranie 50000 mil, jeśli wydasz 3000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • Zwrot opłaty za wniosek Global Entry lub TSA PreCheck
 • Partnerzy transferowi do linii lotniczych i hoteli

Nadal zarabiasz 2 mile za każdego wydanego dolara. Zakupy w Uber Eats pozwalają uzyskać 5 mil za każdego wydanego 1 dolara do 31 stycznia 2021 r. Możesz przekazać swoje mile kilku wiodącym partnerom turystycznym, a także wymienić mile Capital One na kredyty podróżne lub przyszłe podróże-nagrody. Opłata roczna wynosi 95 USD.

Chase Sapphire Reserve – Karta bez opłat za transakcje zagraniczne dla często podróżujących

Jeśli chcesz zdobywać punkty Chase Ultimate Rewards, ale potrzebujesz kilku dodatkowych korzyści związanych z międzynarodowymi podróżnymi kartami kredytowymi, zdobądź Chase Sapphire Reserve®. Ma roczną opłatę w wysokości 550 USD (w porównaniu z 95 USD w przypadku Sapphire Preferred), ale te profity Sapphire Reserve mogą pomóc zrównoważyć koszt posiadania karty nagród premium:

 • 300 USD rocznego kredytu na podróże
 • Bezpłatne członkostwo Priority Pass Select
 • Zwrot opłaty za Global Entry lub TSA PreCheck
 • Roczny bezpłatny Lyft Pink (minimalna wartość 199 USD)
 • Bezpłatna subskrypcja DashPass od DoorDash po aktywacji do 31.12.2021
 • 3x punkty za każdego dolara wydanego na posiłki na całym świecie
 • 3x punkty za każdego dolara wydanego na podróż natychmiast po otrzymaniu 300 dolarów na podróż

Korzystasz również z 50% premii za wykupienie podróży zamiast 25% premii za wykup Sapphire Preferred. To sprawia, że ​​premia rejestracyjna w wysokości 50 000 punktów jest warta 750 $ na podróż-nagrodę po wydaniu 4000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Masz również dostęp do linii lotniczych Chase 1: 1 i partnerów transferowych do hoteli. Oczywiście w Sapphire Reserve nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne.

Karta Platynowa od American Express – Najlepsza międzynarodowa karta podróżna Premium

Platinum Card® od American Express zapewnia imponujący zestaw korzyści związanych z podróżami lotniczymi, w tym 200 dolarów kredytu na podróże lotnicze, kredyt na opłaty za TSA PreCheck lub Global Entry oraz dostęp do kilku sieci salonów, takich jak Centurion i Priority Pass. Otrzymujesz również 5 punktów Membership Rewards za każdego dolara wydanego na bilety lotnicze zakupione bezpośrednio od linii lotniczej, czyli więcej niż w przypadku innych podróżnych kart kredytowych.

Twoje punkty są warte jednego centa przy rezerwacji lotów premiowych w Amex Travel. Ale prawdopodobnie znajdziesz więcej wartości u partnerów korzystających z transferu 1: 1, którzy oferują wiele opcji międzynarodowych lotów premiowych. Niektórzy z międzynarodowych partnerów transferowych to:

 • Aer Lingus
 • ANA
 • Asia Miles
 • Avianca Lifemiles
 • Emirates
 • Etihad
 • singapurskie linie lotnicze

Karta Platynowa wiąże się z roczną opłatą w wysokości 550 USD (patrz Stawki i opłaty), którą można skompensować dodatkowymi korzyściami. Dzięki tej ofercie można zarezerwować loty premiowe do dowolnego miejsca na świecie. Możesz również otrzymać ofertę powitalną o wartości 60000 punktów w wysokości 600 USD na podróże-nagrody po wydaniu 5000 USD w pierwszych 3 miesiącach otwierania konta za pomocą tej wysokiej jakości międzynarodowej podróżnej karty kredytowej. Oto ocena kredytowa wymagana dla karty Amex Platinum.

British Airways Visa Signature Card – najlepsza karta kredytowa linii lotniczych do podróży międzynarodowych

Podczas lotów do Europy karta British Airways Visa Signature® może pomóc w wcześniejszej rezerwacji lotów krótkodystansowych lub lotów transatlantyckich. W tej chwili możesz zarobić 100 000 bonusowych Avios. Nowi posiadacze kart mogą zarobić 50000 Avios, wydając 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Następnie mogą zarobić dodatkowe 50000 Avios, wydając łącznie 20000 USD na zakupy w ciągu pierwszego roku od otwarcia konta.

Wydanie 30 000 USD rocznie zapewnia również bilet „Podróżuj razem”. Opłaty i podatki za miejsce dla osoby towarzyszącej płacisz tylko wtedy, gdy używasz Avios do zakupu biletu w obie strony, który pochodzi i zwraca się w Stanach Zjednoczonych.

Możesz wymienić swoje Avios na loty międzykontynentalne. Uważaj jednak na wysokie dopłaty paliwowe i podatki, które mogą kosztować około 1000 USD w jedną stronę. Inną opcją jest zamiana punktów na loty krótkodystansowe w Europie lub w Azji, które są wystarczająco krótkie, aby uniknąć opłat paliwowych. Te loty zaczynają się od 4500 Avios (lub 4000 Avios w przypadku lotów poza szczytem).

Jeśli wolisz latać samolotami Aer Lingus lub Iberia, te dwie karty Avios pod wspólną marką oferują również 100 000 dodatkowych możliwości Avios. To jedna z najlepszych kart kredytowych linii lotniczych do podróży międzynarodowych.

Jakie karty kredytowe nie mają opłat międzynarodowych?

Sapphire Preferred, Capital One Venture i Amex Platinum nie mają opłat międzynarodowych za korzystanie z nich za granicą.

Karta Marriott Bonvoy Brilliant American Express Card

Informacje dotyczące karty Marriott Bonvoy Brilliant American Express® zostały zebrane niezależnie przez firmę Johnny Jet. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Tą świeżo przemianowaną międzynarodową kartą kredytową premium hotelu można wykorzystać do rezerwacji biletów lotniczych i pokoi hotelowych. Marriott Bonvoy Brilliant American Express zarabia:

 • 6 punktów za 1 dolara zakupów dokonanych przez firmę Marriott Bonvoy
 • 3 punkty za 1 dolara w amerykańskich restauracjach i bilety lotnicze zakupione bezpośrednio od linii lotniczej
 • 2 punkty za każdego dolara na wszystkie inne zakupy

Możesz wymienić swoje punkty na noce premiowe Marriott Bonvoy, które zaczynają się od 5000 punktów. Ponadto możesz przekazać swoje punkty 40 różnym liniom lotniczym lub zarezerwować podróż samolotem lub wynajem samochodu u partnerów Air + Car. Inne korzyści związane z kartą premium obejmują jedną bezpłatną noc rocznicową ważną w obiektach Bonvoy kosztujących 50000 punktów lub mniej.

Uznają również opłatę za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck, status Marriott Bonvoy Gold Elite i 300 $ kredytu na wyciągu Marriott Bonvoy. Ta karta ma rozszerzoną ofertę powitalną 75 000 punktów Bonvoy po wydaniu 3000 $ na zakupy kartą w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Ma roczną opłatę w wysokości 450 USD (patrz Ceny i opłaty).

Jakie są najlepsze karty kredytowe do użytku w podróżach międzynarodowych?

 • Najlepsze ogólnie: karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards
 • Największy potencjalny bonus 1000 $: Chase Sapphire Preferred® Card
 • Najlepsze korzyści podróżnicze: Chase Sapphire Reserve®

Najlepsze biznesowe karty kredytowe na podróże międzynarodowe

Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymać gotówkę, czy nagrody za podróż, jedna z tych małych firmowych kart kredytowych na podróż może być idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Pomimo tego, że są to firmowe karty kredytowe, ubiegaj się o nie tylko wtedy, gdy nie masz co najmniej 5 nowych kart kredytowych w ciągu ostatnich 24 miesięcy, aby pozostać poniżej zasady „Chase 5/24”. Będziesz także potrzebować wyniku kredytowego 740, aby zakwalifikować się do tych kart.

Chase Ink Business Preferred Credit Card – Międzynarodowa biznesowa karta kredytowa

Karta kredytowa Ink Business Preferred® zapewnia 3-krotne punkty za pierwsze 150 000 USD wydane na łączne zakupy na podróże, wysyłkę, usługi internetowe, kablowe i telefoniczne oraz zakupy reklamowe dokonane w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach każdego roku rocznicy konta. Wszystkie inne zakupy dają 1 punkt za każdego wydanego 1 dolara.

Twoje punkty są warte 25% więcej, gdy zostaną wymienione na podróż i mogą zostać przekazane partnerom transferowym 1: 1 Chase Ultimate Rewards. Punkty nie wygasają, dopóki twoje konto jest otwarte.

Roczna opłata wynosi 95 USD i nie ma opłaty za transakcje zagraniczne. Ta karta ma aż 100 000 punktów bonusowych po wydaniu 15 000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy po otwarciu konta. To 1250 $ na nagrody podróżne, jeśli wykorzystasz je w Chase Ultimate Rewards.

Chase Ink Business Cash Credit Card – Najlepsza wizytówka do podróży międzynarodowych

Jeśli nie chcesz płacić rocznej opłaty, karta kredytowa Chase Ink Business Cash℠ oferuje zwrot w wysokości 5% (od pierwszych 25 000 USD łącznych wydatków) w sklepach biurowych, usługach internetowych, telefonicznych i kablowych. Otrzymujesz 2% zwrotu (od pierwszych 25 000 dolarów łącznych wydatków) na stacjach benzynowych i restauracjach. Wszystkie pozostałe zakupy uzyskują nieograniczony zwrot 1%.

Każdy punkt jest wart 1 centa każdy przy wymianie na podróże, gotówkę i karty podarunkowe. Bonus za rejestrację to 500 $ w gotówce po wydaniu 3000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy, dzięki czemu Ink Cash jest jedną z najlepszych kart kredytowych Chase Business.

Capital One Spark Mile for Business

Informacje dotyczące mil Capital One® Spark® dla firm zostały zebrane niezależnie przez firmę Johnny Jet. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Capital One® Spark® Mile for Business to najlepszy wybór w świecie korporacyjnych kart kredytowych ze względu na wiele dodatków. Osoby ubiegające się o nowe karty mogą skorzystać z możliwości zebrania do 50 000 mil po wydaniu 4500 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

Posiadacze kart zdobywają również nieograniczoną liczbę 2x mil za każdego wydanego dolara, wszędzie. Gromadzą również 5 mil za hotele i wypożyczalnie samochodów zarezerwowane za pośrednictwem Capital One Travel. Nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne, a posiadacze kart otrzymują do 100 $ kredytu na wyciągu za jedną opłatę za zgłoszenie Global Entry lub TSA PreCheck.

Ponadto Capital One ogłosił kilka nowych partnerów linii lotniczych Capital One do swojej oferty.

Najlepsze karty kredytowe bez opłaty rocznej na podróże międzynarodowe

Najlepsza karta kredytowa bez opłaty rocznej

Karty kredytowe podróżne bez opłaty rocznej mogą być dobrymi podstawowymi lub pomocniczymi kartami kredytowymi, ponieważ wszystkie nagrody są w kieszeni. Te karty nie zawierają wszystkich dzwonków i gwizdków, ale ułatwiają zdobywanie punktów nagród. Posiadanie wyniku kredytowego co najmniej 680 oznacza, że ​​możesz kwalifikować się do tych kart.

Wells Fargo Propel – Bez rocznej opłaty Międzynarodowa karta kredytowa

Informacje dotyczące karty Wells Fargo Propel American Express® zostały zebrane przez firmę Johnny Jet i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu lub usługi.

Karta Wells Fargo Propel American Express® to dobra karta na gotówkę i nagrody w postaci podróży. Zdobywanie punktów bonusowych za codzienne wydatki jest łatwe, ponieważ zdobywasz nieograniczone 3x punkty za podróże, posiłki, benzynę i transport, a także kwalifikujące się popularne usługi przesyłania strumieniowego. Za wszystkie inne zakupy otrzymujesz 1 punkt. Ta karta nie ma partnerów zajmujących się transferem podróży, ale Twoje punkty są warte 50% więcej, gdy zostaną wymienione na loty premiowe.

Każdy zwrot gotówki i prezentów jest wart 1 centa. Ta karta kredytowa do podróży międzynarodowych nie ma opłaty za transakcje zagraniczne. Obecny bonus rejestracyjny w wysokości 20000 punktów bonusowych po wydaniu 1000 $ jest wart 200 $ w nagrodach pieniężnych.

Chase Freedom Unlimited

Chase Freedom Unlimited® zarabia 5% zwrotu gotówki za podróże zakupione za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards, 3% zwrotu gotówki w restauracjach, w tym na wynos i kwalifikujących się usług dostawy, 3% zwrotu gotówki za zakupy w drogeriach i 1,5% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy. Nie ma ograniczeń co do wysokości zwrotu gotówki.

Nowi posiadacze kart mogą otrzymać 200 $ premii po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Dodatkowo zdobądź 5% zwrotu gotówki za zakupy w sklepie spożywczym (nie licząc zakupów Target lub Walmart) do 12 000 USD wydanych w pierwszym roku. Nie musisz się martwić o roczną opłatę, ale jest 3% opłata za transakcję zagraniczną.

Najlepsze karty kredytowe Cash Back na podróże międzynarodowe

Nagrody pieniężne oferują elastyczność, ponieważ możesz otrzymać kredyt na wyciągu lub depozyt bankowy. Karty kredytowe typu cashback mogą być również łatwiejsze do zakwalifikowania niż karty Travel Rewards, ponieważ potrzebujesz tylko „dobrego wyniku kredytowego” 680 lub wyższego, aby uzyskać najlepsze szanse zatwierdzenia.

Capital One Savor Cash Rewards Karta kredytowa

Informacje dotyczące Karty Kredytowej Capital One® Savor® Cash Rewards zostały zebrane niezależnie przez Johnny Jet. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Zmaksymalizuj wydatki na restaurację i rozrywkę dzięki karcie kredytowej Capital One Savor Cash Rewards. Otrzymujesz nieograniczone 4% zwrotu na posiłki i rozrywkę, 2% na artykuły spożywcze i 1% na wszystko inne.

Nowi posiadacze kart mogą również otrzymać 300 $ premii w gotówce po wydaniu 3000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy, a roczna opłata 95 $ wynosi 0 $ za pierwszy rok.

Jaka karta kredytowa jest najlepsza do podróży międzynarodowych?

Chociaż darmowe podróże są świetne, warto również wziąć pod uwagę własne preferencje dotyczące hoteli i linii lotniczych oraz preferencje cenowe. Chcesz mieć pewność, że wybierasz kartę kredytową, która pasuje do twoich osobistych nawyków związanych z wydatkami i potrzebami podróżniczymi. Podróżna karta kredytowa premium może nie mieć sensu, jeśli zazwyczaj podróżujesz z ograniczonym budżetem.

Ważne jest również, aby przyjrzeć się istniejącemu systemowi punktacji. Czy uzyskasz dobry zwrot ze zdobytych punktów? Wreszcie, nie zapomnij spojrzeć na opłaty i inne koszty, takie jak APR karty (na wypadek, gdybyś miał saldo). Chcesz mieć pewność, że karta, którą wybierzesz, przyniesie Ci wielką wartość.

Najlepsze programy lojalnościowe dla dostępu do poczekalni dla podróży międzynarodowych

Poczekalnie lotniskowe mogą różnić się jakością i udogodnieniami, ale prawie wszystkie z nich oferują jedną podstawową zaletę – ucieczkę od szalonego zgiełku lotniska i cichą chwilę wytchnienia na odrobinę relaksu lub ewentualnie trochę pracy. Jednak dostęp do poczekalni na lotnisku może być kosztowny, zwłaszcza jeśli nie masz odpowiedniej karty kredytowej. Które międzynarodowe karty kredytowe najlepiej pasują do Twoich przyzwyczajeń i preferencji w salonach?

Nagrody członkowskie American Express

Program American Express Membership Rewards obejmuje różne międzynarodowe karty kredytowe, ale jest jedna szczególnie, której będziesz potrzebować, jeśli jesteś członkiem tego programu lojalnościowego. Platynowa karta American Express oferuje kilka wspaniałych korzyści, ale wiąże się również z wysoką roczną opłatą w wysokości 550 USD.

Nie bierz jednak tej rocznej opłaty za wartość nominalną. Karta międzynarodowa zawiera wiele kredytów i zwolnień z opłat, które, jeśli zostaną uwzględnione, nominalnie obniżają opłatę. Na przykład co roku otrzymasz 200 USD środków Uber, 200 USD środków na opłaty lotnicze, 100 USD środków na zakupy w Saks Fifth Avenue i 100 USD środków na Global Entry.

Jeśli w pełni wykorzystasz wszystkie powyższe, to więcej niż pokrywa roczna opłata w wysokości 550 USD.

A co z dostępem do poczekalni? Karta Platinum zapewnia dostęp do własnych salonów American Express Centurion. Podczas podróży z Deltą uzyskasz również dostęp do Delta Sky Clubs. Skąd wiesz, czy oba te elementy pasują do Ciebie?

Jeśli często latasz Delta, ale nie masz karty kredytowej pod wspólną marką Delta, która umożliwia dostęp do Sky Club, może to być atrakcyjna opcja. Poczekalnie Centurion szybko stają się crème de la crème salonów lotniskowych. Ale jak dotąd są na ograniczonych lotniskach.

Obecnie można je znaleźć w Dallas (DFW), Hongkongu (HKG), Houston (IAH), Las Vegas (LAS), Nowym Jorku (LGA), Philly (PHL), Miami (MIA), Seattle (SEA) i San Francisco (SFO), a kolejne są w przygotowaniu.

Hilton Honors

Być może niekoniecznie myślisz, że bycie członkiem hotelowego programu lojalnościowego zapewni Ci wspaniały dostęp do poczekalni, ale Hilton Honors może skłonić Cię do ponownego przemyślenia. Jednak samo członkostwo w programie lojalnościowym nie wystarczy. Aby wejść, będziesz potrzebować karty Hilton Honors Aspire.

Ma również kilka zalet. Otrzymujesz 250 $ kredytu Hilton Resort, a także 250 $ kredytu na linie lotnicze rocznie. Jeśli chodzi o salony, otrzymasz nieograniczony dostęp do poczekalni na lotnisku Priority Pass. Jest to idealne rozwiązanie dla niektórych podróżników.

Wiele kart kredytowych, które oferują dostęp do poczekalni Priority Pass, daje tylko określoną liczbę wizyt w roku za darmo.

Na przykład karta biznesowa Hilton Honors American Express zapewnia bezpłatne członkostwo Priority Pass. Ale tylko 10 wizyt rocznie jest bezpłatnych. Szybko się zużyje, jeśli będziesz często latać. Jednak dzięki karcie Hilton Honors Aspire otrzymujesz nieograniczony dostęp do ponad 1000 poczekalni Priority Pass na całym świecie.

Inne korzyści wynikające z karty Hilton Honors American Express Business Card to Gold Status, bezpłatna nagroda weekendowa od Hilton Honors po wydaniu 15 000 USD na zakupy na karcie w roku kalendarzowym oraz druga bezpłatna nagroda za noc weekendową po wydaniu dodatkowych 45 000 USD na zakupy rocznie. Posiadacze kart zdobywają 12x punkty za zakupy w hotelach i ośrodkach z portfolio Hilton, 6x punkty za wybrane zakupy turystyczne i biznesowe oraz 3x punkty za wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Obowiązują warunki i ograniczenia.

Nowi posiadacze kart mogą zdobyć 130 000 punktów po wydaniu 3000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Obowiązuje roczna opłata w wysokości 95 USD (zobacz Stawki i opłaty).

United MileagePlus – Międzynarodowa karta kredytowa linii lotniczych dla United

A co, jeśli nie często podróżujesz, ale chcesz czasami odwiedzić salon, kiedy lecisz? W takim przypadku United MileagePlus może być dobrym rozwiązaniem. Karta United MileagePlus Explorer zapewnia dwa razy w roku dostęp do salonu United. Jest to wygodne, głównie dlatego, że większość lotnisk ma poczekalnie United i są obsługiwane przez United.

Oznacza to, że jeśli nie jesteś częstym podróżnikiem, nie będzie to miało większego wpływu na rozpoczęcie latania United i skorzystanie z poczekalni. Jeśli latasz tylko kilka razy w roku, prawdopodobieństwo, że będziesz mieć wiele długich międzylądowań, aby naprawdę cieszyć się salonem, jest niewielkie. Nie będziesz mieć wrażenia, że ​​marnujesz swoje dwie karty, gdy ich używasz.

Ponadto salony United są często ponad zadowalające, z bezpłatną restauracją, napojami, Wi-Fi oraz dużą ilością miejsca i prywatności.

Jak przyspieszyć oczekującą decyzję dotyczącą międzynarodowej karty kredytowej

OK, więc jesteś gotowy, aby ubiegać się o międzynarodową kartę kredytową, ale Twoja decyzja nie została jeszcze podjęta. Oto, jak możesz przyspieszyć zatwierdzenie. Większość banków podejmuje natychmiastowe decyzje przy składaniu wniosku o nową kartę kredytową. Ale są chwile, kiedy Twoja aplikacja wymaga dalszej analizy.

Chociaż możesz niecierpliwie czekać, aż bank ręcznie sprawdzi Twój wniosek, istnieją sposoby na przyspieszenie oczekującej decyzji dotyczącej karty kredytowej. Zobaczmy, jak to zrobić.

Salon LAX Centurion. Zdjęcie: Johnny Jet

Dlaczego możesz mieć oczekującą decyzję dotyczącą karty kredytowej w podróży

Czytanie słów „Twój wniosek oczekuje na dalsze rozpatrzenie” jest frustrujące. W większości przypadków bank stwierdzi również, że podjęcie ostatecznej decyzji może zająć od siedmiu do dziesięciu dni. Po tym czasie może minąć jeszcze pięć dni roboczych, zanim nowa karta dotrze pocztą.

Oczekujące decyzje kredytowe powodują więcej opóźnień niż myślisz. Może to być szczególnie frustrujące, jeśli potrzebujesz karty jak najszybciej, ponieważ masz nadzieję, że kwalifikujesz się do premii za rejestrację.

Każda firma obsługująca karty kredytowe ma własne kryteria zatwierdzania. W żadnym wypadku ta lista nie jest wyczerpująca. Jest to jednak kilka typowych powodów, dla których Twoja aplikacja oczekuje na rozpatrzenie.

Zbyt wiele ostatnich wniosków o karty kredytowe

Jeśli jesteś fanem nagród podróży, najprawdopodobniej masz w portfelu kilka kart kredytowych. Zaleca się śledzenie liczby posiadanych aplikacji w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Po 24 miesiącach zapytanie o kartę kredytową pomija Twój raport kredytowy.

Zwykle, jeśli bank uzna, że ​​masz zbyt wiele niedawnych wniosków, Twoja aplikacja zostanie odrzucona. Jedyne, co możesz zrobić, to poczekać, aż liczba trudnych zapytań spadnie. Oto dwie zasady bankowe, o których powinieneś wiedzieć:

 • Chase: „Chase 5/24 Rule” jest najbardziej znaną zasadą. Jeśli złożysz wniosek o co najmniej 5 kart kredytowych w ciągu ostatnich 24 miesięcy, Twój wniosek o wybrane karty Chase zostanie odrzucony. Bycie wymienionym jako autoryzowany użytkownik również liczy się jako jedna z 5 aplikacji. I nie ma znaczenia, który bank oferuje kartę kredytową. Niektóre karty podlegające zasadzie 5/24 obejmują zasady aplikacji Sapphire Reserve i Preferred, Ink Business Preferred i niektóre karty kredytowe pod wspólną marką.
 • Bank of America: BofA ma zasadę „2/3/4”. Nie możesz ubiegać się o więcej niż 2 karty kredytowe BofA co 2 miesiące. Nie możesz również ubiegać się o więcej niż 3 karty w ciągu roku lub 4 karty w ciągu dwóch lat.

Musisz zweryfikować swoją tożsamość lub dochód

Inne banki chcą zweryfikować Twoją tożsamość i dochody, aby zapobiec oszustwom kredytowym. W większości przypadków możesz wyjaśnić te informacje telefonicznie lub przesyłając dodatkowy formularz online. W skrajnych przypadkach może być konieczne przesłanie kopii zeznania podatkowego, aby udowodnić swoje dochody lub inne oficjalne dokumenty.

Jednym z przykładów może być ubieganie się o dochód ze składki o stosunkowo niskim dochodzie lub wartości netto. Innym przykładem jest osoba pracująca na własny rachunek (co nieco utrudnia złożenie wniosku o kartę kredytową lub kredyt).

Niska ocena kredytowa

„Niska” ocena kredytowa i „zła” ocena kredytowa nie zawsze są tym samym. Możesz mieć dobry kredyt, ale może to nie wystarczyć dla najlepszych kart kredytowych. Może to jest pierwsza karta kredytowa, o którą się ubiegasz. A może jesteś w trakcie odbudowywania swojego wyniku. Niektóre karty, które wymagają doskonałego kredytu (wynik powyżej 780), mogą rozpatrzyć Twój wniosek, jeśli wynik jest nieco poniżej tego znaku.

To, czy otrzymasz natychmiastową decyzję, czy zostaniesz oflagowany do dalszej oceny, zależy również od innych czynników osobistych i kredytowych. Jeśli nadal masz tylko dobry kredyt, może być lepiej złożyć wniosek o kartę kredytową, aby uzyskać dobry kredyt. Twoje szanse na zatwierdzenie są wyższe, więc masz większe szanse na otrzymanie natychmiastowej zgody.

Wynik kredytowy FICO powyżej 700 jest uważany za dobry, ale wyniki z 600 nadal oferują opcje kart kredytowych z nagrodami w podróży.

Ostatnie nieodebrane płatności lub wysokie salda na karcie

Nawet jeśli Twój wynik kredytowy nadal mieści się w zakresie większości wnioskodawców, historia ostatnio nieudanych płatności lub wysokie saldo narażają Twoje szanse na zatwierdzenie. Bank może nie być pewien, czy te dwa negatywne czynniki były jednorazowymi wypadkami, czy też początkiem nowego trendu. Mogą przekazać Twoje zgłoszenie menedżerowi do przeglądu.

Bank ma zbyt wiele aplikacji

Czasami nowe karty kredytowe stają się „wirusowe”. Jeśli tak, dział zatwierdzeń musi pracować więcej godzin, aby rozpatrzyć wnioski. Po usunięciu zaległości otrzymasz oczekującą decyzję dotyczącą karty kredytowej.

Jak przyspieszyć oczekującą decyzję dotyczącą karty kredytowej

Chociaż prawdopodobnie nie zobaczysz powodu, dla którego Twoje zgłoszenie oczekuje na sprawdzenie na ekranie aplikacji, bank ma notatkę w swoich rejestrach. Zespół recenzentów może skontaktować się z Tobą w sprawie recenzji. Mogą też sami przeprowadzić badania bez dzwonienia do Ciebie. Jednak nie wiesz, kiedy mogą zadzwonić. Istnieje możliwość sprawdzenia statusu wniosku o kartę kredytową online.

Zasadniczo jedynym sposobem na wcześniejsze otrzymanie decyzji jest zadzwonienie na numer obsługi klienta banku. Możesz zadzwonić pod numer podany na ekranie aplikacji.

Większość banków umożliwia teraz śledzenie statusu aplikacji w czasie rzeczywistym. Jeśli nie otrzymasz aktualizacji w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych, zadzwoń do banku. Osoba, z którą rozmawiasz, zazwyczaj ma możliwość zatwierdzenia Twojego wniosku. Mogą też przenieść Cię do swojego menedżera, który podejmie ostateczną decyzję.

Chase to jeden duży bank, który nie pozwala na śledzenie statusu wniosku o kartę w czasie rzeczywistym. Aby otrzymywać aktualizacje, musisz zadzwonić na ich linię ponownego rozpatrzenia:

 • Osobiste karty kredytowe: 1-888-270-2127
 • Biznesowe karty kredytowe: 1-800-453-9719

Zadzwoń do banku

Dzwoniąc do banku, poproś o poradę kredytową. Co najwyżej poczekaj dwa dni, zanim zadzwonisz, jeśli wcześniej nie skontaktują się z tobą. Kiedy rozmawiasz z przedstawicielem kredytowym, pamiętaj, aby zawsze być uprzejmym . W tych rozmowach życzliwość może wiele zdziałać.

Jeśli masz również inną kartę kredytową, pożyczkę lub konto bankowe w banku, miej te informacje pod ręką. Możesz go użyć do zweryfikowania niektórych osobistych pytań, które mogą zadać.

W miarę postępu rozmowy możesz zostać zawieszony, ponieważ agent przegląda plik. Lub mogą być zmuszeni do uzyskania dodatkowego zatwierdzenia od swojego przełożonego, zanim będą mogli powiedzieć „Tak” lub „Nie”. Aby uzyskać zatwierdzenie, może być konieczne zaakceptowanie mniejszego limitu kredytu.

To ustępstwo sprawia, że ​​jesteś mniej ryzykownym posiadaczem karty kredytowej. Co więcej, przynajmniej nadal otrzymujesz zatwierdzenie i masz szansę zbudować swoją zdolność kredytową za pomocą karty kredytowej. Po uzyskaniu ustnej zgody może być konieczne powrót do trybu online, aby dodać autoryzowanego użytkownika. Ale twoja nowa karta kredytowa zostanie wydrukowana w następnej partii.

Podsumowanie najlepszych międzynarodowych kart kredytowych do podróży w 2020 roku

 • Najlepsze ogólnie: karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards
 • Największy bonus: Chase Sapphire Preferred® Card
 • Większość profitów: Chase Sapphire Reserve®
 • Najlepsza premia: Platinum Card® od American Express

Transfery punktów, premie za wykupienie podróży i roczne kredyty na podróże. Każda z najlepszych kart kredytowych do podróży międzynarodowych zapewnia różne nagrody za podróż. Co ważniejsze, wszystkie mogą pomóc Ci w udanej podróży.

Powiązane posty:

Jaka jest najlepsza karta kredytowa dla międzynarodowych ofert podróży?

Karta Platinum od American Express daje 5 punktów za każdego dolara wydanego na loty zarezerwowane bezpośrednio przez linie lotnicze lub na stronie AmexTravel.com. Możesz również wymienić punkty na loty premiowe lub przenieść je w stosunku 1: 1 na krajowe i międzynarodowe programy dla osób często podróżujących. Wybrani partnerzy to Delta SkyMiles, Emirates Skywards i British Airways Executive Club.Karta Platinum daje również 200 $ kredytu w wysokości rocznej opłaty lotniczej oraz kredytu w wysokości opłaty za wniosek Global Entry lub TSA PreCheck. Dodatkowo otrzymujesz bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku do niektórych z najlepszych sieci, w tym The Centurion, Priority Pass, Delta Sky Club i Plaza Premium.

Jaka jest najlepsza karta kredytowa Chase do podróży międzynarodowych?

Chase Sapphire Reserve® to karta kredytowa Chase z największymi korzyściami z podróży międzynarodowych. Zdobywasz 3 punkty Ultimate Rewards za każdego dolara wydanego na podróże (natychmiast po zdobyciu 300 dolarów na podróż) i posiłki. Twoje punkty są warte 50% więcej przy rezerwacji lotów premiowych. Możesz również przesłać je w stosunku 1: 1 do linii lotniczych, w tym United, Emirates, Air France KLM i Southwest Airlines.

Inne korzyści obejmują roczny kredyt na podróż w wysokości 300 USD, członkostwo w poczekalni lotniskowej Priority Pass Select oraz kredyt na opłatę za zgłoszenie Global Entry lub TSA Precheck.

Jaka jest najlepsza karta kredytowa Wells Fargo do podróży międzynarodowych?

Wells Fargo Propel to najlepsza karta kredytowa Wells Fargo do podróży międzynarodowych. Nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcje zagraniczne. Zdobywasz także 3x punkty za podróże, benzynę, wspólne przejazdy, transport publiczny, restauracje i popularne usługi przesyłania strumieniowego.

Twoje punkty są najbardziej wartościowe podczas wymiany punktów na loty premiowe. W rzeczywistości Twoje punkty mogą być warte nawet o 50% więcej przy rezerwacji lotów premiowych w Wells Fargo Travel Center.

Jak poinformować dostawcę karty kredytowej, że podróżuję za granicę?

Musisz powiadomić dostawcę karty kredytowej przed opuszczeniem kraju. Jedną z opcji jest zadzwonienie pod numer obsługi klienta dostawcy karty kredytowej, który znajduje się na odwrocie karty kredytowej. Drugą opcją jest zalogowanie się na swoje konto internetowe. Następnie utwórz nowe powiadomienie o podróży, podając miejsca docelowe i daty podróży.

Kiedy należy powiadomić wystawcę karty kredytowej, że podróżuję za granicę?

Większość banków umożliwia utworzenie powiadomienia o podróży z maksymalnie rocznym wyprzedzeniem. Powinieneś ustawić powiadomienie, gdy tylko sfinalizujesz plany podróży, aby uniknąć zapomnienia. Jeśli jesteś w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia podróży, najprawdopodobniej będziesz musiał zadzwonić, aby utworzyć powiadomienie.

Ceny i opłaty związane z kartą biznesową Hilton Honors American Express, kliknij tutaj .

Aby zapoznać się z cenami i opłatami za Platinum Card® od American Express, kliknij tutaj.

Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Marriott Bonvoy Brilliant American Express®, kliknij tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy