Czy 660 Credit Score Good Credit [jak uzyskać dowolną pożyczkę]

17 lutego 2021
Category: Twoim Raporcie

Ocena kredytowa 660 nie jest jeszcze uważana za dobry kredyt, ale wystarczy trochę więcej, aby na zawsze porzucić ten zły kredyt

Zrobiłem wiele z tych ocen kredytowych dotyczących różnych wyników FICO, ale muszę powiedzieć, że jestem naprawdę podekscytowany rozmową o 660 wynikach kredytowych.

To dlatego, że na 660 FICO jesteś na krawędzi otwarcia całego świata finansów. Dodając tylko 20 punktów do swojego wyniku, coś, co omówimy w dalszej części artykułu, zaczniesz widzieć pożyczki zatwierdzone i po najlepszych dostępnych cenach.

Niezależnie od tego, czy nie wykorzystałeś zbyt dużo kredytu, czy walczysz ze złym raportem kredytowym, jesteś na drodze do uzyskania potrzebnych pieniędzy i po cenach, na które możesz sobie pozwolić.

Czy 660 to dobry wynik kredytowy?Nie ma definicji dobrego kredytu lub złego kredytu, tylko to, co możesz, a czego nie możesz zrobić. Patrząc na to w ten sposób, czy otrzymując zatwierdzoną pożyczkę, czy otrzymując dobre oprocentowanie, łatwiej jest powiedzieć, co jest dobrym kredytem.

A ocena kredytowa 660 nie jest jeszcze całkiem dobra.

Problem w tym, że większość banków sprzedaje swoje pożyczki inwestorom. Inwestorzy kupują pożyczki jako bezpieczną inwestycję, ponieważ pieniądze są zabezpieczone niektórymi federalnymi gwarancjami pożyczkowymi. Pożyczki kwalifikują się do tych gwarancji rządowych tylko wtedy, gdy kredytobiorca ma około 670 punktów kredytowych lub więcej.

Nazywa się to pożyczkami typu prime i jest to punkt, w którym zaczynasz uzyskiwać zgodę na jakąkolwiek pożyczkę i zaczynasz widzieć spadające stawki.

Ponieważ ocena kredytowa 660 jest nadal poniżej tego punktu, nazywa się to pożyczkami sub-prime, więc wiele tradycyjnych banków i spółdzielczych kas pożyczkowych tego nie dotknie. Nie oznacza to, że nie możesz dostać pożyczki po dobrym oprocentowaniu. Później omówimy niektóre opcje pożyczki na 660 FICO, ale oznacza to, że musisz wiedzieć, gdzie szukać.

Masz znacznie niższą zdolność kredytową?

Czy kredyt 660 jest zły?

Dlaczego mam wynik kredytowy 660?Podobnie jak w przypadku większości ocen zdolności kredytowej, zwykle istnieje jeden z dwóch powodów, dla których masz wynik 660.

 • Jesteś młodszym kredytobiorcą z historią kredytową wynoszącą zaledwie rok lub dwa lub nie korzystałeś regularnie z kredytu. Po prostu nie ma zbyt wiele punktów w Twoim raporcie.
 • Zniszczyłeś swoją zdolność kredytową przez brak płatności lub niespłacanie pożyczki. Wszyscy tam byliśmy i tak naprawdę wynik kredytowy 660 nie jest taki zły, więc możesz spóźnić się tylko z kilkoma płatnościami.Wynik kredytowy może spaść nawet o 50 punktów za spóźnienie o więcej niż 30 dni na rachunku karty kredytowej. To całkowicie niesprawiedliwe, że możesz spędzić lata na budowaniu dobrej oceny kredytowej tylko po to, aby zobaczyć, jak się zepsuje w ciągu kilku miesięcy, ale tak działa system.

  Pozwól pożyczce przejść do windykacji lub niespłacenia, a może obniżyć Twoje FICO o prawie 100 punktów. To wystarczy, aby nawet najlepszych kredytobiorców wpadł w koszmar złych kredytów.

  Ile osób ma wynik kredytowy 660?Mimo że ocena kredytowa 660 nie jest uważana za dobrą, nadal jestem trochę zazdrosna.

  Kiedy zrujnowałem swój kredyt w 2008 roku, mój wynik spadł do 580 FICO. Byłem spłukany, złamany i nie mogłem dostać pożyczki na gumę!

  Jesteś w dobrym towarzystwie z 660 FICO, ponieważ więcej niż jeden na trzech Amerykanów ma zdolność kredytową na poziomie 650 FICO lub poniżej tego punktu. W rzeczywistości tylko około połowa pożyczkobiorców ma wynik powyżej zakresu, w którym się znajdujesz.

  Pożyczki osobiste na 660 punktów kredytowych

  Wynik kredytowy 660 prawdopodobnie oznacza, że ​​nadal nie będziesz mieć możliwości uzyskania tradycyjnej pożyczki bankowej lub kredytu od unii kredytowej. Kredyty udzielane pożyczkobiorcom ze złymi kredytami nigdy nie ustąpiły po Wielkiej Recesji, a większość tych starych banków nie ustąpi ani o cal.

  Ale są opcje pożyczki na 660 punktów kredytowych.

  Po zniszczeniu kredytu udało mi się tylko udać się do kilku portali pożyczkowych w celu konsolidacji zadłużenia i innych pożyczek. Będziesz mieć więcej opcji niż to i prawdopodobnie zostaniesz zatwierdzony w dowolnej witrynie pożyczkowej, a także w witrynach pożyczek ratalnych.

  Zanim zaczniesz ubiegać się o jakąkolwiek pożyczkę, pamiętaj, że zwiększenie zdolności kredytowej tylko o 10 lub 20 punktów otworzy o wiele więcej opcji i prawdopodobnie niższe stawki. Następnie przejdziemy do kilku sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej i gorąco polecam zaczekanie na pożyczkę, jeśli to w ogóle możliwe.

  Dwie z moich ulubionych witryn pożyczkowych dla 660 punktów kredytowych to SoFi i Upstart . SoFi ma ścisłe wymagania dotyczące zdolności kredytowej, które są generalnie wyższe niż większość witryn, ale stawki pożyczek są trudne do pobicia. Upstart korzysta z unikalnego modelu pożyczkowego, który bierze pod uwagę twoje wykształcenie, więc jest idealny dla pożyczkobiorców z małą historią kredytową.

  Nie mogłem skorzystać z żadnego z tych dwóch pożyczkodawców po zniszczeniu mojej zdolności kredytowej ze względu na ich wymagania dotyczące zdolności kredytowej.

  Dla pożyczkobiorców na krawędzi, ale niezupełnie tam, gdzie mogą kwalifikować się do dobrych pożyczek, polecam PersonalLoans i Payoff .

  Obie te strony specjalizują się w udzielaniu złych kredytów po przystępnych cenach. Użyłem PersonalLoans do konsolidacji zadłużenia i ponownie do pożyczki na remont domu. Payoff specjalizuje się w pożyczkach na spłatę wysokoprocentowych kart kredytowych w celu obniżenia płatności.

  Każda z tych dwóch witryn prawie na pewno zatwierdzi ocenę kredytową 660, o ile masz pracę i spełniasz inne wymagania kredytowe.

  Jeśli nie możesz uzyskać zgody na jednej z tych witryn lub po prostu chcesz mieć więcej opcji i sprawdzić stawki na innych stronach, polecam NetCredit dla bardzo złych kredytobiorców. Witryna zawiera jedne z najłatwiejszych wymagań kredytowych i kilka świetnych funkcji, takich jak dłuższe terminy i elastyczne płatności.

  Ponieważ wszystkie te witryny dokonują miękkiego wyciągnięcia kredytu, aby wstępnie zatwierdzić i oszacować stawkę, zalecamy złożenie wniosku na co najmniej kilka przed przyjęciem jakiejkolwiek pożyczki. Miękkie przyciąganie nie zaszkodzi twojej zdolności kredytowej, a będziesz mieć pewność, że uzyskasz najlepszą możliwą stawkę.

  Witryna pożyczkowa typu peer to peer
  Opłaty pożyczkobiorcy P2P
  Minimalna ocena kredytowa
  Stawki pożyczki
  Uwagi
  Pożyczki osobiste

  Kliknij, aby sprawdzić swoją stawkę
  5% 580 9,95% do 36,0% Trzy opcje, w tym pożyczki P2P, pożyczki bankowe i pożyczki osobiste.
  BadCreditLoans

  Kliknij, aby sprawdzić swoją stawkę
  Bez opłat 520 Różni się w zależności od stanu Brak opłat i najniższe wymagania kredytowe u pożyczkodawców p2p.
  Wypłata

  Kliknij, aby sprawdzić swoją stawkę

  Od 2% do 5% 660 Od 6% do 23% Specjalizuje się w pożyczkach na spłatę kart kredytowych. Niska opłata za inicjalizację i brak ukrytych opłat lub prowizji.
  Dorobkiewicz

  Kliknij w celu sprawdzenia rytmu
  0% do 8% 620 5,67% do 35,99% Najlepsze dla absolwentów i bez pożyczek.
  Pożyczki SoFi

  Kliknij, aby sprawdzić swoją stawkę
  Bez opłat N / A, ale prawdopodobnie około 680 FICO 5,99% do 16,49% (stopy stałe)

  5,74% do 14,6% (stopy zmienne)
  Niskie stawki refinansowania kredytu studenckiego.
  Lending Club

  Kliknij, aby sprawdzić swoją stawkę
  1% do 5% 640 5,95% do 32% Najlepsze połączenie niskich opłat i niskich stawek.

  Jak naprawić wynik kredytowy 660

  Jeśli możesz poczekać tylko od trzech do sześciu miesięcy na pożyczkę, istnieje duża szansa, że ​​możesz zwiększyć ocenę kredytową 660 do tego podstawowego zakresu pożyczkowego i uzyskać jeszcze niższe stawki. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe dla większości ludzi, ale warto to rozważyć.

  Jedną z opcji byłoby uzyskanie pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia już teraz, aby spłacić karty kredytowe i natychmiast zacząć oszczędzać na odsetkach. Może to wystarczyć, aby zatrzymać Cię, dopóki Twoja ocena kredytowa nie będzie wyższa i będziesz mógł refinansować pożyczkę po niższej stopie procentowej.

  W rzeczywistości sama pożyczka konsolidacyjna zadłużenia może wystarczyć, aby zwiększyć zdolność kredytową. Dzieje się tak, ponieważ spłacasz salda kart kredytowych, których nienawidzą firmy zajmujące się oceną kredytową, i zastępujesz je nieodnawialnym długiem z ustaloną datą płatności i spłaty.

  Kilka innych sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej ostatniej mili to:

  • Kwestionowanie złych ocen lub kolekcji w raporcie kredytowym, aby je usunąć.
  • Negocjacje z wierzycielami w celu usunięcia złych ocen lub windykacji, jeśli zapłacisz należną kwotę.Dodanie jako autoryzowany użytkownik na czyjejś karcie kredytowej i terminowe dokonywanie płatności.Regularne korzystanie z karty kredytowej i dokonywanie miesięcznych płatności… ale pobieraj tylko tyle, ile możesz spłacić każdego miesiąca.Spłacanie długu o wysokim oprocentowaniu metodą kuli śnieżnej lub lawinowej.Nie będziesz w stanie zobaczyć swojego wyniku kredytowego, otrzymując bezpłatny roczny raport kredytowy, ale większość kart kredytowych oferuje bezpłatne monitorowanie wyników jako bonus. Otrzymasz comiesięczne aktualizacje za każdym razem, gdy Twój FICO wzrośnie i będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy złożyć wniosek o pożyczkę.

   Posiadanie 660 punktów kredytowych nie jest całkiem dobrym kredytem, ​​ale też nie jest złym kredytem. Jesteś tak blisko uzyskania zatwierdzenia jakiejkolwiek pożyczki i najlepszych stóp procentowych, że nie minie więcej niż kilka miesięcy, zanim tam będziesz. Rozważ niewielką pożyczkę osobistą, jeśli absolutnie potrzebujesz pieniędzy od czasu do czasu, a następnie ją refinansuj lub spłacaj, gdy wzrośnie twoja zdolność kredytowa.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy