Dlaczego nadszedł czas, aby zainwestować w Ethereum

17 lutego 2021
Category: Musisz Wiedzieć

Ethereum to druga najcenniejsza kryptowaluta z kapitalizacją rynkową w wysokości 30,5 miliarda dolarów.

Wieloryby ethereum (ETH) są ostatnio aktywne. Dane z zaawansowanego narzędzia do śledzenia kryptowalut Alert Whale ujawnił, że wieloryby przeniosły 935 746 ETH o wartości 255 458 658 USD w 8 transakcjach w ciągu kilku minut, co pokazuje dużą liczbę transakcji na rynku Ethereum.

🚨 🚨 🚨 136,912 #ETH (37,588,136 USD) przeniesione z nieznanego portfela do nieznanego portfela

Szybki fakt; W branży ETH handlowcy lub inwestorzy posiadający dużą liczbę ETH są zwykle nazywani wielorybami ETH. Oznacza to, że wieloryb ETH byłby pojedynczym adresem Ethereum posiadającym około 1000 Ethereum lub więcej.

Dane uzyskane z Coinmarketcap ujawniły, że Ethereum jest drugą najcenniejszą kryptowalutą z kapitalizacją rynkową w wysokości 30,5 mld USD, notowaną na poziomie 272,61 USD, co oznacza wzrost o 3,5% w momencie sporządzania niniejszego raportu.

Czy nadszedł czas, aby kupić ETH? Ponieważ ETH w końcu wychodzi z długiego dziennego bliskiego zasięgu 200-250 USD, nadszedł czas, aby ponownie przyjrzeć się jego historycznemu modelowi, który ilustruje, ile razy dochodziło do codziennego bliskiego przejścia między poziomami wsparcia psychologicznego.

ETH znajduje się w swoim „słodkim miejscu, w którym w swojej pięcioletniej historii rozwinęła się największa polaryzacja (między 200 a 300 USD). Zamknięcie powyżej 300 USD w najbliższej przyszłości byłoby 42. przypadkiem zamknięcia ceny powyżej lub poniżej tej ceny.

Rzeczy, które musisz wiedzieć o EthereumETH to kryptowaluta przeznaczona do zdecentralizowanych aplikacji i wdrażania inteligentnych kontraktów, które są tworzone i obsługiwane bez żadnych oszustw, zakłóceń, kontroli lub ingerencji osób trzecich.

Ethereum to zdecentralizowany system, w pełni niezależny i nie podlegający nikomu. Nie ma punktu zwrotnego, a jego platforma jest połączona z tysiącami użytkowników za pośrednictwem ich systemu komputerowego na całym świecie, co oznacza, że ​​przejście ETH w tryb offline jest prawie niemożliwe.

Podobnie jak w przypadku wielu innych aktywów kryptograficznych, spekulacje z Ethereum mogą być bardzo dochodowe i mają dobrą historię zapewniania inwestorom ogromnych zwrotów. Istnieje jednak wiele innych możliwości zarabiania na Ethereum. Te opcje obejmują wydobywanie Ethereum, krany Ethereum i obstawianie ETH.

Olumide Adesina to urodzona we Francji Nigeryjka. Jest certyfikowanym inwestorem inwestycyjnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w handlu inwestycyjnym. Członek Chartered Financial Analyst Society. Behawioralne finanse, Duke University. Możesz śledzić Olumide na Twitterze @tokunboadesina lub e-mailem [chroniony adres e-mail]

1 komentarz26 lipca 2020 o 23:51

Czy inteligentny kontrakt, podobnie jak lwia część hostowana w USA, jest przedsięwzięciem dochodowym mającym na celu gromadzenie etherum

Zostaw odpowiedźTa strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

KryptowalutaAkcja prezydenta Trumpa powoduje spadek EthereumCena ETH testuje wsparcie w wysokości 340 USD i nadal jest narażona na większe straty.

Cena Ethereum spadła o ponad 3%, gdy spadła poniżej kluczowego poziomu wsparcia 350 USD po wiadomościach, że najpotężniejszy przywódca polityczny, prezydent Trump, wstrzymał umowę stymulacyjną.

Prezydent powiedział wcześniej na swojej stronie na Twitterze; „Nancy Pelosi prosi o 2,4 biliona dolarów na ratowanie źle zarządzanych, wysokiej przestępczości, Demokratów, pieniędzy, które w żaden sposób nie są związane z COVID-19. Złożyliśmy bardzo hojną ofertę w wysokości 1,6 biliona dolarów i, jak zwykle, nie prowadzi negocjacji w dobrej wierze. Odrzucam ich prośbę i patrzę w przyszłość naszego kraju. Poinstruowałem moich przedstawicieli, aby przestali negocjować do czasu po wyborach, kiedy to natychmiast po moim zwycięstwie przejmiemy dużą ustawę o stymulacjach, która skupia się na ciężko pracujących Amerykanach i małych firmach .

Przejrzyj witrynę internetową Nairametrics Research, aby znaleźć dane ekonomiczne

Oznacza to, że globalni inwestorzy byliby ostrożni wobec zwiększania napływu ryzykownych aktywów finansowych, takich jak kryptowaluty, globalne akcje w najbliższym czasie.

Nancy Pelosi prosi o 2,4 biliona dolarów na ratowanie źle zarządzanych, wysokiej przestępczości, Demokratów, pieniędzy, które nie są w żaden sposób związane z COVID-19. Złożyliśmy bardzo hojną ofertę w wysokości 1,6 biliona dolarów i, jak zwykle, nie prowadzi negocjacji w dobrej wierze. Odrzucam ich…

Analiza ceny: cena ETH testuje wsparcie 340 USD i pozostaje narażona na większe straty.

 • Cena Ethereum w tym raporcie została sporządzona, a jej obrót wynosił około 340,92 USD z dziennym wolumenem obrotu wynoszącym 11 miliardów USD. Cena Ether spadła o -3,3% w ciągu ostatnich 24 godzin.

  W obiegu znajduje się 110 Milion tokenów, a ich całkowita liczba to ∞.
 • Ethereum w ostatnich dniach nie zdołał przekroczyć poziomu cen odpornych na 355 USD i spadł o 3%.Ether jest teraz notowany w pobliżu wsparcia 340 USD i jest znacznie poniżej 100-godzinnej SMA.Jeśli przebije się i wzrośnie do około 350 USD, w ciągu kilku tygodni może ponownie osiągnąć 400 USD, ponieważ pęd na aktywach opartych na Ethereum, kryptowaluty DeFi utrzymają tempo.Ponadto najnowsza aktywność Ethereum w sieci, podobnie jak sam rynek, zawiera mieszankę pełnych nadziei i ostrożnych sygnałów.

  🧐 # Najnowsza aktywność Ethereum w sieci, podobnie jak sam rynek, zawiera mieszankę pełnych nadziei i ostrożnych sygnałów. Nasza najnowsza analiza obejmuje spojrzenie na aktywne złoża, aktualizacje zachowania górników, podaż $ ETH na giełdach i nie tylko. Przeczytaj nasze ustalenia! https://t.co/GNGXlWDWOs pic.twitter.com/hZtvgq3J1C

  Rosnąca popularność sieci opartych na Ethereum i korzystanie z protokołów DeFi to zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo.

  • Sieć Ethereum jest obecnie bliska osiągnięcia swoich technicznych ograniczeń, ponieważ DeFi i Tether są zasadniczo odpowiedzialne za tyle transakcji, ile sieć może obsłużyć w tej chwili.
  • Ethereum to kryptowaluta przeznaczona do zdecentralizowanych aplikacji i wdrażania inteligentnych kontraktów, które są tworzone i obsługiwane bez oszustw, przerw, kontroli lub ingerencji stron trzecich.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy