Dotacje rządowe dla banków żywności

17 lutego 2021
Category: Więc Jeśli

Dotacje rządowe dla banków żywności – banki żywności są niezbędnym elementem naszej opieki społecznej. W dzisiejszej gospodarce wciąż jest wielu Amerykanów, którzy walczą tylko o zdobycie pożywienia, aby ogrzać swoje ciało. Jednak zarządzanie nim nie zawsze jest tak łatwe, jak się wydaje. Jedną z najbardziej problematycznych rzeczy, z którymi boryka się wiele organizacji zarządzających bankami żywności, jest uzyskanie potrzebnych funduszy, aby pomóc potrzebującym.

Na szczęście organizacje te mają wsparcie ze strony rządu, a także kilka fundacji charytatywnych, które mogą udzielać pomocy finansowej w walce z głodem. Poniżej znajdują się niektóre z programów, które mają pomóc Twojej organizacji zmienić świat i pomóc ubogim:

Przyznaj możliwości dla spiżarni żywności

Granty blokowe rozwoju społeczności

Jest to główne źródło finansowania przez rząd organizacji, które koncentrują się na rozwiązywaniu problemów społecznych, w tym głodu. Rząd federalny za pośrednictwem Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD) rozdziela dotację dla samorządów lokalnych, które następnie przekażą ją organizacjom lub osobom indywidualnym, które zasługują. Zwykle samorząd rozdziela dotację raz w roku, po wyborze złożonego wniosku.

Proces ubiegania się o ten grant może się różnić w każdym stanie, więc jeśli Twoja organizacja jest zainteresowana założeniem banku żywności lub spiżarni żywności , najlepszym sposobem działania byłoby skontaktowanie się z lokalnym samorządem powiatu lub miasta i zapytanie ich, jak złożyć wniosek o CDBG dotacja.

Dotacje państwowe

Grant Blokowy na Rozwój Społeczności nie jest jedynym źródłem finansowania ze strony rządu. Władze stanowe lub lokalne mogą również zapewnić podobne dotacje, którymi zwykle zarządza Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) lub Departament Opieki Społecznej. Departament prawdopodobnie wyznaczy agencję do zarządzania funduszami, więc być może będziesz musiał udać się do HHS i zapytać, która agencja może Ci pomóc. Dowiedz się o ich terminie i wymaganiach. Prześlij swoją aplikację w podanym terminie, a następnie czekaj. Mogą występować niewielkie różnice w wymaganiach dla każdego stanu, więc nie możemy wymienić ich jeden po drugim. Najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio ze stanowym Departamentem Zdrowia i Opieki Społecznej.

Oprócz oficjalnych pieniędzy z grantu od rządu, możesz również szukać pomocy w fundacjach charytatywnych lub korporacjach. Oto kilka przykładów takich możliwości:

Granty korporacyjne

Nie jest już tajemnicą, że wiele dużych firm ma swój własny program pomocy lokalnej społeczności, zwany programem społecznej odpowiedzialności biznesu. Lokalne banki żywności zlokalizowane w pobliżu tych dużych korporacji mogą składać wnioski o finansowanie. Zapytaj i dowiedz się, jak firma wydaje pieniądze na cele charytatywne. W większości przypadków mają specjalny dział lub utworzyli fundację wspierającą lokalne społeczności. Zazwyczaj mile widziane są programy przynoszące ogromne korzyści społeczności, takie jak banki żywności i spiżarnie żywności .

Niektóre przykłady tych dużych korporacji, które rozprowadzają pieniądze za pośrednictwem swoich fundacji, to Walmart Foundation, The Dunkin 'Donuts & Baskin-Robbins Community Foundation oraz Food Lion Food Charitable Foundation.

Fundacja Granty

Jest jeszcze jedno źródło finansowania, jakim jest dotacja fundacyjna. Wiele fundacji non-profit, od małych po ogólnokrajowe, które oferują pomoc dla spiżarni i banków żywności. Oto kilka dobrych przykładów:

Spiżarnia żywności– to w zasadzie najbardziej znana fundacja w rejonie San Francisco. Jeśli rozważasz otwarcie banku żywności w tym rejonie, zalecamy skontaktowanie się z tą fundacją.

ConAgra Foods– każdego roku dostępnych jest do 15 dotacji z tej fundacji. Przyznane granty są zróżnicowane, od 10 000 do 75 000 USD. Najlepiej jest przygotować dobrą propozycję lub aplikację, zawierającą szczegółowe informacje o liczbie osób, które mają służyć.

Fundacja Barrett Bateman– jest to katolicka fundacja non-profit, która jest otwarta do składania wniosków dla banków żywności, które zapewniają dobre i pouczające arkusze budżetowe.

Inne organizacje charytatywne– wierz lub nie, ale możesz również uzyskać pomoc finansową dla swojego banku żywności i spiżarni żywności od fundacji lokalnych, lokalnych organizacji, a nawet lokalnych organizacji religijnych. Kwota otrzymanych pieniędzy może nie być duża, ale mogą również chcieć się zaangażować i pomóc w tym procesie. To też świetna wartość, prawda?

Czy to dotacje rządowe, czy fundacje, mam nadzieję, że ten post okaże się przydatny, aby sfinansować swój szczytny cel.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy