Equifax Complete ™ Premier

17 lutego 2021
Category: Twój Raport

Przejmij kontrolę dzięki kompleksowemu monitorowaniu kredytu 1 i rozwiązaniu do ochrony przed kradzieżą tożsamości firmy Equifax.

Produkt zawiera:
 • Dowiedz się, na czym stoisz, dzięki dostępowi do wyników kredytowych 3 biur i raportu
 • Pomóż monitorować swój kredyt i numer ubezpieczenia społecznego 2 3Wykrywaj potencjalne oszustwa dzięki monitorowaniu kredytów i alertom19,95 USD miesięcznie. Anuluj w dowolnym momencie; brak zwrotów za częściowe miesiące. 3 2

  Co musisz wiedzieć:Ocena kredytowa Equifax® i ocena kredytowa 3-biurowa są oparte na modelu oceny kredytowej Equifax. Strony trzecie używają wielu różnych typów ocen kredytowych i nie będą korzystać z oceny kredytowej Equifax lub ocen kredytowych 3-biurowych do oceny Twojej zdolności kredytowej.

  Co musisz wiedzieć:Ocena kredytowa Equifax® i ocena kredytowa 3-Bureau są oparte na modelu oceny kredytowej Equifax. Strony trzecie używają wielu różnych typów ocen kredytowych i nie będą wykorzystywać oceny kredytowej Equifax ani ocen kredytowych 3-Bureau do oceny Twojej zdolności kredytowej.

  Przejmij kontrolę nad swoim kredytem

  Ocena zdolności kredytowej i funkcje raportu obejmują:

  Monitorowanie akt kredytowych przez 3 biura 1 1Dowiesz się, jeśli wystąpią kluczowe zmiany w Twoich plikach kredytowych Equifax, Experian i TransUnion, ponieważ będziemy monitorować wszystkie trzy i dostarczać alerty.

  Wyniki i raport biura Equifax 3-BureauTwoja ocena kredytowa i raport od biura Equifax 3 zapewni Ci dogłębną ocenę Twojego kredytu. Otrzymuj roczne oceny kredytowe Equifax 3-biura i raport.

  Ocena kredytowa i raport EquifaxTwoje wyniki kredytowe i raporty mogą się często zmieniać. Będziesz mógł sprawdzić zarówno swoją zdolność kredytową Equifax, jak i zgłosić w dowolnym miejscu i czasie, aby zobaczyć zmiany, które mogły nastąpić.

  Monitorowanie zdolności kredytowej EquifaxTwoja ocena kredytowa Equifax jest monitorowana, aw przypadku wystąpienia kluczowych zmian powiadomimy Cię o dostosowywanych alertach.

  Pomóż lepiej chronić się przed kradzieżą tożsamości

  Funkcje ochrony przed kradzieżą tożsamości obejmują:

  Skanowanie Internetu 2 3Twoje dane osobowe nie powinny znajdować się w ciemnej sieci. Skanujemy podejrzane oszukańcze strony internetowe i ostrzegamy Cię, jeśli znajdziemy Twoje numery PESEL, karty kredytowej, bankowe i medyczne numery identyfikacyjne.

  Automatyczne powiadomienia o oszustwach 4Jeśli uważasz, że jesteś ofiarą oszustwa, możesz aktywować automatyczne powiadomienia o oszustwach, a my umieścimy wstępny alert w Twoim raporcie kredytowym. Ten alert zachęca pożyczkodawców do podjęcia dodatkowych kroków w celu zweryfikowania Twojej tożsamości przed udzieleniem kredytu. Co roku automatycznie odnawiamy Twoje ostrzeżenie o oszustwie, więc nie musisz.

  Blokada raportu kredytowego Equifax 5Poczuj się bezpieczniej, wiedząc, że Twój raport kredytowy Equifax jest zablokowany przed dostępem (z pewnymi wyjątkami) w celu przedłużenia kredytu.

  Przywrócenie tożsamościSamodzielne odzyskiwanie po kradzieży tożsamości może być czasochłonne. Pomóżmy, aby to było mniej bolesne. Nasi specjaliści ds. Przywracania tożsamości będą pracować w Twoim imieniu, aby pomóc Ci odzyskać siły po kradzieży tożsamości.

  Pomoc w przypadku utraty portfelaUtrata portfela to ból głowy. Sprawiamy, że jest to mniej bolesne, pomagając w anulowaniu i ponownym wystawieniu kart kredytowych i identyfikacyjnych.

  Do 1 mln USD ubezpieczenia od kradzieży tożsamości 6Jeśli jesteś ofiarą kradzieży tożsamości, będziemy Cię wspierać. Zapewniamy do 1 miliona USD pokrycia niektórych bieżących wydatków, które możesz napotkać w wyniku kradzieży tożsamości.

  Zastąpienie skradzionych środków 6Zastąpienie utraconych środków z powodu kradzieży tożsamości może być trudne. W ramach Twojej polisy ubezpieczeniowej od kradzieży tożsamości odzyskamy do 1 miliona dolarów skradzionych środków bankowych, czekowych i kart kredytowych, których nie można odzyskać za pośrednictwem Twojej instytucji finansowej.

  Equifax Complete Premier

  Anuluj w dowolnym momencie, bez zwrotów za częściowe miesiące. 3 2

  PODOBNE PRODUKTYPlan rodzinny Equifax Complete Pomóż dbać o swoją rodzinę dzięki funkcjom monitorowania kredytów i kradzieży tożsamości.

  Anuluj w dowolnym momencie, bez zwrotów za częściowe miesiące. 3 2

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy