Chińskie władze zatrzymały spedycja jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich alkoholi. Chodzi na temat trunek typu goldwasser, czyli likieru z drobinkami złota.

Według chińskich służb, drobiny złota naruszają zasady sanitarne żywności. Zgodnie spośród chińskimi regulacjami, złoto nie ma wartości odżywczych, a w związku z tymże nie powinna stanowić dodatku do produktów spożywczych.

1153 litry "goldwasser" zostały zatrzymane w Wenzhou. Jak piszą chińskie media, transport krzepkiego trunku z drobinami złota pochodził z Polski. Podług chińskich mediów, produkty żywnościowe z elementami złota budzą w Chinach kontrowersje. Ekipy sanitarne ostrzegają, że odrzucić będą one dopuszczane do sprzedaży na terytorium Chin. Transport 233 kartonów złocistej wódki z Polski posiada zaś z powrotem dojść do pechowego eksportera.

Tagi: wywóz towarów alkohole Chiny złoto Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obligatoryjne na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem wyobrażenie o likwidacji OFE. Dzięki jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, być może uniknąć kary. Wystarczy aktywny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Koncepcja Banku i kilkunastu zatrudnionych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie