Jak Twój czas nauki online przełoży się na kredyty

17 lutego 2021

Kiedy poszedłeś na studia po raz pierwszy, być może nie zwracałeś zbytniej uwagi na cały system „kredytów studenckich. Ale teraz, gdy wracasz do szkoły, aby ukończyć studia, musisz dokładnie zrozumieć, czym jest zaliczenie na studia i ile potrzebujesz, aby je ukończyć – zanim będziesz mógł pomyśleć o ich przeniesieniu. Dowiedz się tutaj dokładnie, co to znaczy mieć kredyty na studia, jak zarabiać więcej i co oznaczają one dla ukończenia studiów.

Co to jest zaliczenie uczelni?

Niestety, nadal nie istnieje krajowa definicja „godziny zaliczenia dla szkół wyższych i uniwersytetów. Jednak jedna godzina zaliczeniowa w college’u oznacza na ogół, że student miał jedną godzinę zajęć tygodniowo przez 15 tygodni (semestr), a także około 2 godziny pracy poza zajęciami, która może być pracą domową, laboratoria, praktyka itp. Dlatego większość podstawowych zajęć dla twojego kierunku jest warta 3 kredyty, ponieważ zwykle spotykają się 3 razy w tygodniu przez godzinę lub dwa razy w tygodniu przez 90 minut i mają odpowiednie zadania poza zajęciami. Zajęcia 2-godzinne i 1-godzinne to mniejsze zajęcia, które spotykają się krócej i wymagają mniej pracy, na przykład zajęcia do wyboru, ale nadal wliczają się do wyniku finansowego.

W przypadku uczelni internetowych kredyty są liczone nieco inaczej. Ponieważ nie siedzisz w tradycyjnej klasie, punkty są liczone na podstawie tego, ile razy logujesz się, aby wziąć udział, i ile czasu spędziłeś na dodawaniu komentarzy, pytań i ogólnych dyskusji w klasie. Ponownie, ponieważ nie ma jeszcze przepisów federalnych, jest to bardziej subiektywne, a wymagania różnią się w zależności od profesorów, klas i szkół. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że nawet jeśli bierzesz udział w zajęciach online, nadal musisz w nich uczestniczyć, aby uzyskać dobrą ocenę i liczbę godzin kredytowych odpowiadających danej klasie.

Ile kredytów potrzebuję, aby ukończyć college?

Nie ma określonej liczby punktów, które musisz uzyskać, aby ukończyć studia. Liczba ta różni się w zależności od kierunku i szkoły, którą kończysz. Ale średnio będziesz potrzebować 120 punktów, aby ukończyć 4-letni program licencjacki. Niektóre stopnie naukowe wymagają więcej; na przykład musiałem zarobić ponad 150 godzin kredytowych, aby uzyskać tytuł licencjata z edukacji angielskiej, głównie dlatego, że ten rodzaj programu jest jak połączenie dwóch kierunków – angielskiego i edukacji w jeden stopień. Twój doradca, a także katalog kursów szkoły pokażą Ci dokładnie, ile godzin zaliczenia potrzebujesz, aby ukończyć wybrany kierunek.

Ile kredytów za stopień współpracownika?Programy studiów stowarzyszonych trwają zazwyczaj dwa lata i wymagają około 64 punktów na ukończenie. Stopnie naukowe są bardzo zróżnicowane, w zależności od tego, czy opierają się na całym nauczaniu w klasie, czy też obejmują praktyczny element uczenia się, jak w przypadku stopni ADN dla pielęgniarek. Powinieneś upewnić się, że dowiedziałeś się, czy twoja szkoła stowarzyszona ma umowę „artykulacyjną z kolegiami lub uniwersytetami w Twojej okolicy. jeśli tak, możesz mieć możliwość automatycznego przeniesienia wszystkich punktów swoich współpracowników na tytuł licencjata w tych szkołach.

Jak działają kredyty szkolne i jak je zdobyć?

Jeśli zaczynasz panikować, jak zarobisz wszystkie swoje kredyty, nie rób tego. Większość programów dla każdego kierunku zawiera szczegółowe informacje o kursach, które musisz ukończyć, i pokazuje, jak zdobyć wszystkie godziny kredytowe, aby ukończyć studia. Każdy kierunek będzie miał tak zwane „zajęcia podstawowe, które należy zaliczyć i uzyskać zaliczenie, aby ukończyć ten kierunek. Poza tym będziesz miał kilka możliwości wyboru w kategorii „do wyboru. Na przykład, główny angielski może wybrać między zajęciami z poezji, kreatywnego pisania lub literaturą francuską, aby wypełnić miejsce do wyboru. Tutaj możesz dostosować program do swoich potrzeb i zainteresowań. Dopóki spotykasz się ze swoim doradcą i planujesz zajęcia zgodnie z katalogiem kursów Twojej szkoły, powinieneś mieć wszystkie potrzebne punkty (czasem więcej!), Aby je ukończyć.

Jakie są stopnie BS, BA i BFA?

Możesz zauważyć, że stopnie licencjackie mogą nazywać się BA, BS lub BFA. Te stopnie obejmują nieco inne podejście do kursów podstawowych i fakultatywnych. Nazwy są oparte na tradycyjnym podziale podejścia do stopni, który nie zawsze istnieje w dzisiejszych szkołach. Ale historycznie:

 • BA oznacza tytuł „Bachelor of Arts . BA degree programs have long tended to focus on humanities type subjects like History, English, Philosophy or the like. They’re what might be called soft subjects, as they tend not to be sharply focused on career training. That lack of any career focus means the BA students usually have fewer concentration courses they must take for their degree, and get a great deal of freedom to take a very wide range of courses that might interest them. BA degrees may not be entirely job focused, but they can be very valuable in terms of developing your writing, communication and other types of skills that can pay off later in life. BA degrees are also good stepping stones to a master’s degree program. If you want to make a change of direction after getting your BA, your best choice will be to go to grad school, not to go back and get another bachelor degree. Many attorneys, for example, have traditionally taken undergrad degrees in English before going on to law school.
 • BS oznacza „Bachelor of Science. Te stopnie są zwykle w nauce, biznesie lub innych kategoriach. Popularne studia licencjackie online obejmują pielęgniarstwo, biznes, informatykę, finanse, księgowość i psychologię. Ponieważ programy licencjackie są bardziej zorientowane na karierę, zwykle dają ci mniejszą swobodę w uczęszczaniu na wiele kursów do wyboru, a zamiast tego wymagają więcej kursów „podstawowych, aby zapewnić ci wszystkie szkolenia potrzebne do rozmowy poza szkołą gotową do pracy Twoje wybrane pole.
Ale co do tych stopni może być zamieszanie. Wiele szkół oferuje licencjat z biznesu, a jeśli spojrzysz na taki przedmiot, jak edukacja wczesnoszkolna (w przypadku kształcenia nauczycieli), zobaczysz, że trudno jest odróżnić stopnie licencjackie i licencjackie z tego przedmiotu. Pod koniec dnia ważne jest, aby dobrze przyjrzeć się programowi szkoły, aby zobaczyć, czy kursy wyglądają interesująco i nauczy Cię tego, czego naprawdę chcesz się nauczyć. Na rynku pracy może nie mieć większego znaczenia, czy jest to tytuł licencjata, czy licencjata.

 • BFA to „licencjat sztuk pięknych. Jest to stopień przeznaczony dla tych, którzy chcą być profesjonalnymi artystami, fotografami, aktorami, tancerzami lub innymi kreatywnymi profesjonalistami. Podobnie jak licencjat, BFA będzie wymagał dużej części kursów podstawowych, ponieważ jest to zasadniczo stopień przygotowujący do kariery. Istnieje wiele programów sztuk wizualnych oferowanych przez szkoły internetowe, ale większość stopni artystycznych pochodzi z uniwersytetów w kampusach.
 • Przykład podstawowych i głównych kursów na stopieńAby zapoznać się z przykładem tego, jak przedmioty fakultatywne i podstawowe wypadają na typowym stopniu licencjata w biznesie, spójrzmy na podstawowy tytuł licencjata online z zakresu administracji biznesowej oferowany przez Purdue University Global . Purdue, który jest akredytowany regionalnie, wymaga 180 kredytów, aby ukończyć studia za 371 USD. za kredyt.

  Podobnie jak większość programów licencjackich, ten wymaga połączenia kursów „podstawowych zaprojektowanych w celu zapewnienia szeroko zakrojonej edukacji, która poszerza horyzonty studenta i uczy krytycznego myślenia, wraz z kursami „głównymi, które koncentrują się bardziej na szkoleniach zawodowych:

  Kursy podstawowe:

  2 kursy kompozycji

  1 kurs profesjonalizmu

  2 kursy matematyki

  1 kurs humanistyczny z zakresu etyki, sztuki i nauk humanistycznych lub kultury

  1 kurs nauk podstawowych, mikrobiologii lub biologii

  1 kurs nauk społecznych z historii, polityki lub rewolucji technicznej

  Razem: 33 Kredyty

  Główne Kursy:

  Rachunkowość

  Makroekonomia

  Mikroekonomia

  Statystyka

  Zarządzanie

  zasobami ludzkimi lub Small Business Management

  Finance

  Marketing

  Business Law lub prawne Etyka

  Statystyki

  Organizational Behavior

  Operations Management

  Ekonomia menedżerska lub Corporate Finance

  Policy Management

  Zaawansowane Marketing

  Internship lub Capstone Zarządzania

  Razem: 88 kuponów

  Wreszcie, studenci są zobowiązani do zaliczenia 59 punktów z kursów „Open Electives . Mają one na celu przede wszystkim uzyskanie dyplomu biznesowego ze specjalizacją w finansach, inwestycjach, marketingu lub innym obszarze. Jeśli nie chcesz mieć specjalizacji, możesz wybrać 59 kredytów z wielu różnych dziedzin. Jeśli wybierzesz specjalność, większość twoich otwartych zajęć do wyboru będzie koncentrować się na tym obszarze, ale będziesz musiał również zrobić inne przedmioty do wyboru. Na przykład:

  Open Electives for New Media / Internet Marketing Specialist in BS Business Degree:

  Social Media Marketing

  Digital Marketing

  Advertising

  Management

  Total: 24 Credits

  Następnie musisz dodać 35 kredytów z wybranych kursów z zakresu finansów, zasobów ludzkich, zaopatrzenia, zarządzania produktami lub innego obszaru specjalizacji.

  W sumie wszystkie kursy dla BS in Business Administration: 180 kredytów

  Liczenie kredytów transferowych

  Tam, gdzie liczenie godzin kredytowych staje się naprawdę ważne, jest przenoszenie kredytów. Zawsze dobrze jest poświęcić dodatkowy czas na przeniesienie jak największej liczby poprzednich punktów kredytowych (aby dowiedzieć się, dlaczego, kliknij tutaj). Im więcej przenosisz, tym mniej musisz ukończyć, aby ukończyć studia. Po zakończeniu procesu transferu możesz dowiedzieć się, ile kredytów zostało Ci do zdobycia, a także z jakich podstawowych zajęć i zajęć do wyboru masz jeszcze do zrobienia (dowiedz się, jak przenosić kredyty z uczelni tutaj).

  Jaka jest maksymalna liczba kredytów, które można przenieść?

  Istnieje duża różnica w maksymalnej liczbie kredytów transferowych, które zaakceptuje uczelnia. Może to w pewnym stopniu zależeć od tego, jakiego rodzaju system punktów kredytowych jest używany w starych i nowych szkołach. Uczelnie prywatne i państwowe zazwyczaj akceptują maksymalnie 60 punktów w transferze lub połowę wszystkich punktów za tytuł licencjata, jeśli są w systemie kredytowym, który wymaga więcej lub mniej niż 120 punktów za licencjat lub licencjat (na przykład Union College, stara i szanowana szkoła w stanie Nowy Jork, ma unikalną definicję punktów. Jeśli działa w nietypowym trzysemestralnym roku szkolnym i wymaga 36 punktów ogółem od studentów do ukończenia studiów). Szkoły internetowe wydają się być nieco bardziej liberalne w kwestii transferu punktów, ponieważ służą wielu dorosłym uczniom, którzy ponownie rozpoczynają naukę w college’u po przerwie na pracę lub zobowiązania życiowe.Niektóre z najbardziej znanych szkół internetowych akceptują do 75% punktów za przeniesienie stopnia naukowego.

  Umowy artykulacji, aby zmniejszyć o połowę zapotrzebowanie na kredyt

  Jeśli masz stopień naukowy współpracownika z college’u lub innej szkoły, warto przeprowadzić pewne badania, aby znaleźć szkoły, które mają „porozumienie ze szkołą, w której się uczysz. Z zastrzeżeniem pewnych wymagań, możesz przenieść cały swój dyplom współpracownika, aby pokryć połowę punktów na tytuł licencjata w nowej szkole. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że szkoły generalnie mają tego typu umowy tylko z innymi szkołami wyższymi lub uniwersytetami w tym samym regionie.

  Czy mogę przenieść kredyty po 10 latach?

  W wielu szkołach może być trudno przenieść bardzo stare punkty. Szczególnie w przedmiotach ścisłych narzędzia i fakty rosną i zmieniają się w czasie. Jeśli twoje kredyty mają 5 lub 10 lat, prawdopodobnie będziesz mieć lepszą zmianę, jeśli chcesz je przenieść, jeśli są to podstawowe wymagania, takie jak angielski lub pisanie. Bardziej zaawansowane kursy mogą nie być tak łatwe do przeniesienia. Ale każda szkoła jest inna – opłaca się przeprowadzić jak najwięcej badań.

  Od transferu punktów do ukończenia szkoły

  Ogólnie rzecz biorąc, dokładne zrozumienie, czym są kredyty uniwersyteckie i jak one działają, pomoże ci przejść przez proces planowania dyplomu o wiele sprawniej. Gdy zrozumiesz, jakie są Twoje wymagania dotyczące ukończenia szkoły, możesz wyznaczyć harmonogram, który pomoże Ci w zrównoważonym zdobywaniu punktów we własnym tempie. Zrozumienie kredytów studenckich pomoże Ci również lepiej negocjować przelewy, zwiększając wiedzę o tym, jak działa system kredytowy. Następnie możesz zdobywać dyplom z pewnością siebie, wiedząc, że robisz każdy krok, którego potrzebujesz, aby dostać się do szkoły.

  Pomoc finansowa, aby Twój dyplom był tańszy

  Oczywiście, oprócz przenoszenia kredytów, chcesz przyjrzeć się pomocy finansowej, aby obniżyć koszt studiów. Jest to obszar, w którym należy zachować ostrożność. Prawdopodobnie wiele słyszałeś w wiadomościach o „kryzysie zadłużenia studentów i jest on absolutnie prawdziwy. Jeśli jednak uważasz, aby nie pożyczyć zbyt dużo, aby zapłacić za dyplom, możesz skończyć studia z dobrym wynikiem.

  Warto zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby kontrolować koszty programu studiów. Według National Center for Education Statistics, średni całkowity koszt rocznego studiowania na uniwersytecie państwowym (za rok 2016-17, ostatni mierzony rok) wyniósł ponad 17 000 USD. Prywatne uczelnie zarabiały średnio 44 551 dolarów rocznie, podczas gdy szkoły nastawione na zysk kosztują średnio 25 431 dolarów. każdego roku (niższa liczba w przypadku szkół nastawionych na zysk prawdopodobnie wynika z tego, że prowadzą one tak dużą część nauczania online i nie pobierają żadnych opłat za pokoje i wyżywienie, które są uwzględnione w numerach szkół państwowych i prywatnych).

  Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, aby uzyskać pomoc finansową na uzyskanie tytułu licencjata, jest zapytanie szkoły, czy oferuje jakieś stypendia. Wiele, wiele uczelni internetowych zapewnia jakieś stypendia, które mogą obniżyć cenę od kilkuset do wielu tysięcy dolarów za dyplom. Niektóre z tych programów stypendialnych opierają się na wykazaniu przez Ciebie potrzeb finansowych, ale inne są oparte na innych czynnikach. Niektóre, szczerze mówiąc, opierają się na czynnikach, które są nieco niejasne. Zawsze warto zapytać o stypendia szkolne, ponieważ wiele szkół wykorzystuje je do przyciągania uczniów i nigdy nie wiadomo, co się pojawi.

  Krok drugi to wypełnienie formularza FAFSA, aby otrzymać dotację Pell, którą możesz zrobić tutaj. Jest to czysta dotacja, a nie pożyczka, i jest ona rozprowadzana przez rząd federalny bezpośrednio przez twoją szkołę wyższą lub uniwersytet w celu opłacenia czesnego. W roku szkolnym 2020–21 maksymalny grant Pell wynosi 6 345 USD, co jest znaczną kwotą, która sprawia, że ​​warto wypełnić dość skomplikowany formularz FAFSA

  Czy warto uzyskać tytuł licencjata online?

  W ostatnich latach debatowano nad pojęciem tytułu licencjata, w ramach którego student nie tylko zdobywa wiedzę z określonego przedmiotu zawodowego, ale także zdobywa bardziej ogólne wykształcenie. Niektórzy studenci woleli uczęszczać na programy szkoleniowe, takie jak akademie kodowania, które uczą umiejętności czysto zawodowych lub inne rodzaje hybrydowych programów akademickich / zawodowych. Warto pamiętać, że wiele karier wymaga, na dłuższą metę, wielu „miękkich umiejętności, takich jak komunikacja i wiedza ogólna, które zazwyczaj zapewnia tytuł licencjata.

  Z punktu widzenia samych zarobków jest tak wiele badań, które wskazują na to, że posiadacze tytułu licencjata zarabiają więcej pieniędzy, że nie możemy ich wszystkich wymienić. W jednym z szeroko cytowanych badań przeprowadzonym przez Georgetown University Center on Education and the Workforce oszacowano, że średnie zarobki amerykańskiego licencjata w ciągu całego życia wyniosą 2268 000 USD. w porównaniu z zaledwie 1 547 000 USD. całe życie dla kogoś bez dyplomu ukończenia studiów. Social Security Administration szacuje, że mężczyźni, którzy uzyskali tytuł licencjata, zarabiają około 900 000 dolarów. więcej w życiu niż absolwenci szkół średnich, podczas gdy kobiety z tytułem licencjata zarabiają około 630 000 dolarów. więcej.

  Warto pamiętać, że są kariery, w których posiadanie określonego stopnia praktycznie dyktuje dokładnie, jaką zarobisz pensję. Jedną z nich jest nauczanie w systemie szkół publicznych. Inne kariery w służbie zdrowia lub nauce również wiążą wynagrodzenia bezpośrednio z tytułem, jaki posiada pracownik.

  Wreszcie, co nie mniej ważne, tytuł licencjata jest praktycznie zawsze wymagany, jeśli chcesz uzyskać tytuł MBA lub inny rodzaj tytułu magistra, co może być ważnym biletem do wyższych zarobków. Według Social Security Administration, osoby posiadające tytuł magistra mogą zarobić od 1,1 miliona do 1,5 miliona dolarów niż absolwenci szkół średnich w ciągu swojej kariery.

  Sponsorowane szkoły specjalizujące się w stopniach naukowych online


  Bardzo duża i znana szkoła z ponad 40000 uczniami w 11 kampusach i dużym programie studiów online oraz akredytacja najwyższej jakości. Oferuje bardzo szeroką gamę stopni licencjackich, magisterskich i stowarzyszonych w zakresie:

  – wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

  – edukacji

  – opieki zdrowotnej

  – pielęgniarstwa

  – technologii komputerowej

  – systemów informatycznych

  – studiów prawniczych

  Dowiedz się więcej o programach studiów Purdue


  AIU to duża szkoła internetowa, która przyjmuje bardzo dużą liczbę punktów w celu uzyskania tytułu licencjata. Szkoła oferuje współpracownikom online i studia licencjackie w zakresie:

  – Biznes

  = Komputery i technologie informacyjne

  – Zarządzanie opieką zdrowotną

  – Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych

  Uzyskaj informacje o American Intercontinental University

  Rasmussen to szkoła licząca około 13 000 uczniów, która uczestniczy w rozbudowanym programie online i działa w 24 kampusach na Florydzie i na całym środkowym zachodzie. Założona w 1900 roku, oferuje różnorodne programy zorientowane na karierę zawodową i licencjackie w:

  – biznesie

  – informatyce

  – sądownictwie karnym

  – projektowaniu graficznym

  – cyberbezpieczeństwie

  – marketingu

  – zdrowiu i dobrym samopoczuciu

  Dodatkowe programy w innych specjalnościach.

  Uzyskaj informacje na temat Rasmussen College

  Southern New Hampshire University to 80-letnia prywatna szkoła, która stała się bardzo znana ze swoich programów studiów online zorientowanych na karierę. Jako organizacja non-profit, szkoła jest pod mniejszą presją, aby każdego roku wprowadzać duże podwyżki czesnego niż niektóre inne szkoły. Wiele stopni jest oferowanych w trybie przyspieszonym. SNHU oferuje szereg programów studiów licencjackich i współpracowników online w zakresie:

  – komunikacji

  – kreatywnego pisania

  – fotografii cyfrowej

  – projektowania graficznego

  – zasobów ludzkich

  – psychologii

  – wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

  – marketingu

  – technologii informatycznych

  Dodatkowe stopnie naukowe z innych przedmiotów.

  Uzyskaj informacje na temat Uniwersytetu Południowego New Hampshire


  CTU to duża instytucja z siedzibą w Colorado Springs, w której studiuje ponad 25 000 studentów. Posiada solidną akredytację regionalną (najlepszy rodzaj) i został uznany za najlepszy dla weterynarzy w kategorii uniwersytetów internetowych i nietradycyjnych przezmagazyn Military Times.

  Oferuje stopnie naukowe i licencjackie online w zakresie:

  – Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych (wiele specjalności)

  – Biznes

  – Księgowość

  – Zarządzanie projektami

  – Systemy informacyjne (wiele specjalności)

  – Logistyka

  – Psychologia

  Dowiedz się więcej o programach studiów Colorado Tech


  Szkoła z siedzibą w San Diego w Kalifornii, Ashford University oferuje szeroki wachlarz stopni naukowych online, od stowarzyszonych po licencjackie i magisterskie. Studia dostępne w:

  – Zarządzaniu biznesem – Licencjacie i MBA w 19 różnych specjalnościach

  – Wczesna edukacja

  – Marketing

  – Studia zdrowotne

  – Bezpieczeństwo w kraju

  – Psychologia

  – Zarządzanie w sporcie

  Uzyskaj informacje o programach online Ashford

  (Uniwersytet Ashford jest akredytowany przez WASC Senior College and University Commission, 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001, www.wascsenior.org). Niektóre kierunki studiów mogą nie być dostępne we wszystkich stanach. Więcej informacji na temat wskaźników punktualności, średniego zadłużenia kredytowego studentów, którzy ukończyli każdy program, oraz innych ważnych informacji można znaleźć na stronie: https://ashforddisclosures.com.

  Założona w 1951 roku Grantham jest jedną z najwcześniejszych uczelni internetowych w USA. Akredytowana przez Komisję Akredytacyjną Rady ds.Edukacji i Szkoleń na odległość (DETC) i ma jeden z najbardziej przystępnych stawek czesnego, jakie nasze badanie było w stanie zmienić w górę. Grantham oferuje internetowe stopnie naukowe, licencjackie i magisterskie z szerokiego zakresu przedmiotów, w tym:

  – Administracja biznesowa, wiele specjalności

  – Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych

  – Pielęgniarstwo

  – Inżynieria komputerowa

  – Bezpieczeństwo systemów informatycznych

  Uzyskaj bezpłatne informacje na temat Uniwersytetu Grantham

  Szkoły online

  Główny pasek boczny

  Purdue University Globalne

  stopnie licencjackie, magisterskie i AA w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, edukacji, pielęgniarstwa i nie tylko.

  Dowiedz się o programach Purdue

  American Intercontinental University

  Duża szkoła internetowa oferująca wielu współpracownikom online i programy licencjackie.

  Uzyskaj informacje o AIU

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy