Jakiej zdolności kredytowej właściciele faktycznie szukają?

17 lutego 2021
Category: Jeśli Nie Masz

11 września 2017

Jeśli kiedykolwiek wypełniłeś podanie o mieszkanie, prawdopodobnie zastanawiałeś się: „Czy dobrze to wypełniłem? Czy udzieliłem poprawnych odpowiedzi? Czego tak naprawdę szukają, gdy właściciel korzysta z mojego kredytu? Biorąc pod uwagę, że jeden na dwóch wynajmujących twierdzi, że wyniki kontroli kredytowej należą do trzech najważniejszych czynników branych pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu wniosku o dzierżawę (TransUnion), ważne jest, aby się dowiedzieć! Dowiedz się, jak właściciele mogą sprawdzić Twój kredyt, czego szukają i jak możesz ustawić siebie jako najlepszego kandydata do wynajęcia mieszkania, które chcesz!

W jaki sposób wynajmujący sprawdzają mój kredyt?

Właściciele mogą sprawdzić Twój kredyt na kilka sposobów. National Association of Independent Landlords oferuje płatne kontrole zdolności kredytowej, a także niezależne usługi kontrolne, które pobierają dane z trzech głównych biur kredytowych: Equifax, Experian i TransUnion. Zwykle wypełniony pisemny wniosek jest uznawany za pozwolenie wynajmującego na sprawdzenie zdolności kredytowej, a opłata za wniosek obejmuje koszt tej usługi.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że sprawdzenie zdolności kredytowej najemcy nie jest standardowym raportem. Raporty kredytowe najemców zawierają różnorodne informacje, które mogą obejmować:

 • Informacje identyfikacyjne, takie jak numer ubezpieczenia społecznego, stan cywilny i data urodzenia
 • Historia wynajmu i eksmisje (zależy to od stanu)Upadłości, zastawy podatkowe i pozwy sądowe, takie jak roszczenia z tytułu obrażeń ciałaWyrok skazujący, status przestępcy seksualnego, status terrorysty OFACOpóźniona lub zaległa płatność czynszu lub rachunków, w tym pożyczek studenckich lub samochodowychObciążenie długiem, w tym dług nadal należny poprzednim właścicielomCzego dokładnie właściciele szukają w mojej kontroli kredytowej?

  Konkluzja? Chcą się przekonać, że masz odpowiednią wysokość pewnych dochodów i nie masz wystarczającego długu, aby zagrozić Twojej zdolności do terminowego płacenia czynszu. Szukają spójnych płatności, najlepiej przez długi czas na wielu kontach.

  Nie potrzebujesz idealnego kredytu, aby zostać zatwierdzonym, ale w Twoim raporcie są pewne negatywne strony, które mogą zrujnować umowę. Zwroty samochodów, obciążenia kart kredytowych, bankructwa i poprzednie przejęcia mogą dać właścicielom powód do odrzucenia wniosku. Ponadto ekskluzywne mieszkania lub inne nieruchomości z wyższej półki mogą wymagać wyższej zdolności kredytowej.

  Jak najlepiej mogę się przygotować, aby zostać zaakceptowanym?

  Jeśli nie masz dobrego kredytu (lub jakiegokolwiek kredytu), zgłoszenie płatności czynszu do biura informacji kredytowej może pomóc w jego zbudowaniu. Experian było pierwszym biurem kredytowym, które zaczęło włączać historię wynajmu do sprawdzania zdolności kredytowej. Możesz także popracować nad spłatą wskaźnika zadłużenia do dochodów (DTI) i poprawieniem błędów w historii kredytowej.

  Nadal możesz dostać mieszkanie ze złym kredytem, ​​korzystając z pomocy osoby podpisującej lub oferując czynsz za kilka miesięcy z góry. Oczywiście, oprócz kredytu, są też inne czynniki, na które właściciele zwracają uwagę, rozważając wniosek o wynajem, takie jak wcześniejsze wyroki skazujące, historia najmu i status dochodów, więc upewnij się, że zapoznałeś się z nimi przed rozpoczęciem wyszukiwania mieszkania.

  Twój kredyt nie jest czymś, co chciałbyś przeszkodzić w poszukiwaniu mieszkania. Uzyskaj wskazówki, jak zwiększyć swój kredyt i znajdź następne mieszkanie na ApartmentSearch.com – jedynej wyszukiwarce mieszkań, która płaci za korzystanie z niego!

  Ta witryna może zawierać fakty, poglądy lub opinie osób lub organizacji niezwiązanych z ApartmentSearch by CORT. ApartmentSearch by CORT nie popiera, nie gwarantuje ani nie gwarantuje dokładności, kompletności ani aktualności tych faktów, poglądów lub opinii. ApartmentSearch by CORT w szczególności zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia lub szkody, które mogą wynikać z faktów, poglądów lub opinii osób lub organizacji niezwiązanych z ApartmentSearch by CORT pojawiających się na tej Stronie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy