Money Buffalo

Money Buffalo
16 października 2020
Category: Swoją Zdolność

Żyj szczęśliwie za 35 000 $ rocznie!

Wysłane przez: Josh 31 sierpnia 2020 r

W związku z pandemią, która wyrządziła wielkie szkody gospodarkom różnych krajów i oszałamiającej liczbie osób ubiegających się o bezrobocie, większość ludzi czuje się nadwyrężona i napięta. Oczywiście nikt nie chce być umieszczony w tego rodzaju sytuacji.

Jeśli jednak masz mało pieniędzy, możesz rozważyć złożenie wniosku o pożyczkę osobistą, aby związać koniec z końcem. Mimo wszystko, gdy masz zły kredyt, uzyskanie pożyczki osobistej może wydawać się niewykonalne.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją sposoby na uzyskanie pożyczki osobistej, nawet przy słabym kredycie. Jeśli więc obawiasz się, że nie kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki osobistej, czytaj dalej!

Poświęć trochę czasu, aby poprawić swoją zdolność kredytową

Chociaż może to być najlepsza metoda uzyskania pożyczki osobistej ze złym kredytem, ​​nie zadziała, jeśli pilnie potrzebujesz gotówki. Cierpliwość i podniesienie zdolności kredytowej może bez wątpienia pomóc zaoszczędzić pieniądze w czasie i zapewnić lepsze warunki i stawki.

Możesz zacząć od zapoznania się z raportem kredytowym i odkrycia obszarów, w których możesz poprawić. Bez względu na to, czy zajmie to dużo czasu, na pewno będziesz zaskoczony i zdumiony, jak wiele złotych możliwości jest dostępnych, gdy masz lepszy wynik kredytowy.

Ponadto, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową, musisz najpierw wiedzieć, jak jest obliczana. W większości przypadków ocena kredytowa składa się z pięciu czynników:

  • Rodzaje kredytów – w raporcie kredytowym różne konta mogą podnieść Twoją zdolność kredytową. Załóżmy na przykład, że posiadanie kilku kont kart kredytowych, kredytu samochodowego i kredytu hipotecznego w raporcie kredytowym może sprawić, że będziesz wyglądać świetnie, pod warunkiem, że wszystkie te konta są w doskonałej pozycji. Nie musi to jednak oznaczać, że musisz ubiegać się o nowe konta, ponieważ może to mieć wpływ na Twoje aplikacje.
  • Nowe aplikacje – należy pamiętać, że wiele nowych sprawdzeń zdolności kredytowej może spowodować uszkodzenie zdolności kredytowej. Mając to na uwadze, nie składaj wniosków o nowe konta w tym samym okresie.
  • Wiek kredytu – ten czynnik zależy od tego, jak długo masz plik kredytowy. Niestety wszystko, co musisz zrobić, to czekać. Możesz jednak uniknąć utraty wieku kredytowego, zachowując stare konta.
  • Wykorzystanie kredytu – im niższy współczynnik wykorzystania kredytu, tym lepiej. Zwróć uwagę, że stosunek co najmniej 31 procent może obniżyć twój wynik.
  • Historia kredytowa – Ulepsz swoją historię kredytową, spłacając stare długi i dokonując terminowych płatności.

Rozważ uzyskanie zabezpieczonej pożyczki

Pożyczki zabezpieczone dają pożyczkodawcom gwarancję, że pożyczkobiorcy spłacą to, co są winni, wymagając od nich zaciągnięcia pożyczki pod zastaw aktywów. Te zasoby i kosztowności mogą obejmować Twoją kartę, oszczędności, konto emerytalne lub kapitał własny.

Należy pamiętać, że pożyczek zabezpieczonych nie należy lekceważyć. W przypadku pożyczki zabezpieczonej, jeśli nie możesz jej spłacić, ryzykujesz utratę aktywów. Jeśli jednak zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki zabezpieczonej, pamiętaj o terminowych spłatach.

Zdobądź Cosignera

Najczęściej pożyczkodawcy pozwolą ci uzyskać pożyczkę ze słabym kredytem, ​​jeśli dostaniesz kogoś o znakomitym wyniku, aby pożyczyć pożyczkę. Mówiąc prościej, cosigner zgadza się spłacić pożyczkę, jeśli jej nie spłacisz.

Znalezienie kogoś do współpracy to niewątpliwie ogromne zobowiązanie. To powiedziawszy, daj czas swojemu przyjacielowi lub krewnemu, aby pomyślał o zostaniu Twoim cosignerem.

Pożycz od rodziny i przyjaciół

Również tej metody nie należy lekceważyć. Dzięki pożyczkom zabezpieczonym ryzykujesz utratę ważnych aktywów. Jednak w tej metodzie ryzykujesz utratę relacji z przyjacielem i rodziną, jeśli nie spłacisz tego, co jesteś winien.

Przede wszystkim ważne jest więc zaplanowanie wszystkiego, od okresu kredytowania do terminu spłaty kredytu. Zanim zaczniesz pożyczać pieniądze od znajomych i rodziny, zastanów się nad ustaleniem kilku zasad.

  • Zawrzyj umowę – obie strony muszą podpisać i traktować tę umowę jako prawnie wiążący wzór.
  • Ustal warunki – Potraktuj to jako zaciągnięcie pożyczki w tradycyjnym banku. Porozmawiaj ze swoim pożyczkodawcą, aby ustalić warunki, kwotę i ramy czasowe, które będą najlepsze dla Was obojga.
  • Dodaj odsetki – w większości przypadków możesz pomyśleć, że nie musisz zajmować się odsetkami, ponieważ pożyczasz pieniądze od kogoś, kogo znasz. Jednak Urząd Skarbowy uważa inaczej. Osoba, od której pożyczasz pieniądze, może zostać obciążona dodatkowymi podatkami, jeśli nie doliczą odsetek.

Na wynos

Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować pożyczki osobistej, na przykład konsolidacja zadłużenia i opłacenie dużego wydatku. Niezależnie od powodu pożyczki osobiste mogą być naprawdę pomocne. Pamiętaj tylko, że jeśli masz złą zdolność kredytową, nadal można uzyskać pożyczkę osobistą, ale będzie to trudne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy