Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy w domu

17 lutego 2021
Category: Bank Of America
Stephanie Faris
Współtwórca, BenzingaChcesz kupić swój pierwszy dom? Czy nauczyłeś się wszystkiego, co możesz o tym, jak oszczędzać na dom? Po określeniu rodzaju i lokalizacji domu, który chcesz kupić, nie możesz przegapić znalezienia wiarygodnego pożyczkodawcy, który może zaoferować wstępne zatwierdzenie. Oto, jak zrobić następny krok i znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę.

Uzyskaj najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznegoWspółpracuj z najlepszymi specjalistami od kredytów hipotecznych w branży. Rozpocznij wycenę zakupu lub refinansowania w kilka sekund.Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy dom:
 • Rocket Mortgage®: najlepszy ogólnie dla kupujących po raz pierwszy w domu
 • Wells Fargo: najlepszy dla kandydatów o niższych dochodachBank of America: Najlepsza pomoc w pokryciu kosztów początkowychSunTrust: najlepsza obsługa klientaCitiMortgage: najlepsze rabaty dla członkówVeterans United: Najlepsze pożyczki dla VA dla kupujących po raz pierwszy w domuLuksusowy kredyt hipoteczny: najlepszy w przypadku kredytów tylko z wyciągiem bankowym
 • Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla kupujących po raz pierwszy dom:
 • Na co zwrócić uwagę u kredytodawcy hipotecznego5 wskazówek, jak znaleźć najlepszych kredytodawców hipotecznych7 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla kupujących dom po raz pierwszyWybierz najlepszego pożyczkodawcę hipotecznego dla siebieCzęsto Zadawane PytaniaNa co zwrócić uwagę u kredytodawcy hipotecznego

  Przed udzieleniem pożyczki pożyczkodawcy muszą spełnić wszystkie wymagania licencyjne, aby móc działać w Twoim stanie. Centrum zasobów NMLS jest bramą do ogólnokrajowego wielostanowego systemu licencjonowania i rejestru (NMLS), który oferuje informacje na temat wymagań licencyjnych dla każdego stanu. W tym miejscu można również znaleźć łącze do witryny internetowej swojego stanu, na której można znaleźć licencje dla autoryzowanych pożyczkodawców. Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę u pożyczkodawcy hipotecznego:

  • Wirtualny pożyczkodawca a lokalizacja tradycyjna. To po prostu kwestia preferencji. Wolisz robić wszystko online, czy może wolisz rozmawiać z kimś sam na sam na każdym kroku?
  • Unia kredytowa a inni pożyczkodawcy. Unia kredytowa jest instytucją non-profit, której celem jest udzielanie pożyczek i usług bankowych członkom. Ta konfiguracja może czasami uzyskać lepsze stawki niż w przypadku innego rodzaju instytucji.Istniejące członkostwa. Spójrz na swoje obecne członkostwa. Twój bank może zaoferować specjalną ofertę posiadaczom kont. Jeśli kwalifikujesz się do członkostwa w unii kredytowej za pośrednictwem pracodawcy, sprawdź również ich stawki i porównaj je z ofertami innych pożyczkodawców. Ważne jest również, aby spróbować oszczędzać na stopach procentowych i opłatach. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas kupowania pożyczki.

   • Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest obliczane jako roczna stopa procentowa lub APR. RRSO obejmuje opłaty pobierane przez pożyczkodawcę, podczas gdy stopa procentowa to po prostu procent kwoty głównej, którą pożyczkodawca planuje pobrać za pożyczkę, bez dodatkowych opłat. Nawet najmniejszy procent, jaki możesz zaoszczędzić z góry, może sumować się w latach, w których spłacasz pożyczkę.
   • Zanim zaczniesz robić zakupy, przeanalizuj stopy procentowe, aby wiedzieć, jaka jest oferta w porównaniu ze średnią. Biuro Consumer Financial Protection Bureau zapewnia narzędzie, które pozwala zobaczyć średnie dla twojego stanu, rodzaju pożyczki i poziomu oceny kredytowej.Kiedy zamkniesz swój dom, zobaczysz listę opłat, zwanych kosztami zamknięcia. Koszty zamknięcia to opłaty naliczane przez pożyczkodawcę i zespół zamykający w celu przetworzenia zakupu. Skontaktuj się z każdym pożyczkodawcą, aby dowiedzieć się, jakie będą te opłaty.Istnieje również wiele programów, które mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, zwłaszcza jeśli kupujesz dom po raz pierwszy. Dzięki temu początkowemu zakupowi uzyskasz dostęp do programów, które mogą pomóc w pokryciu kosztów zamknięcia i bardziej przystępnych cenach. Poszukaj pożyczkodawcy, który współpracuje z tymi programami.

    Rząd również może Ci pomóc nie tylko przy pierwszym zakupie, ale także przy kolejnych zakupach. Federalny Urząd ds. Mieszkalnictwa wspiera pożyczki dla konsumentów, aby pomóc utrzymać silną gospodarkę. Kup pożyczkodawcę, który oferuje pożyczki FHA i wyceń ich oprocentowanie w porównaniu z tym, co zapłaciłbyś za konwencjonalną pożyczkę. Jeśli jesteś weteranem, możesz również kwalifikować się do pożyczki VA, która może oferować liczne korzyści niedostępne dla osób niebędących weteranami. Ponieważ jednak nie wszyscy pożyczkodawcy oferują te opcje, może być konieczne rozszerzenie zakresu wyszukiwania.

    Oto kilka innych kwestii, które należy wziąć pod uwagę podczas kupowania pożyczki.

    • Jeśli pracujesz na krótkiej osi czasu, powinieneś wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Wielu pożyczkodawców powie, że zezwoli na co najmniej 30 dni, ale jeśli przeprowadzasz się do nowego miasta lub sprzedawca chce szybko sfinalizować sprawę, może być dla Ciebie korzystne podjęcie współpracy z pożyczkodawcą, który może przyspieszyć ten proces.
    • Niektórzy pożyczkodawcy oferują natychmiastowe wstępne zatwierdzenie online, podczas gdy inni wymagają bardziej zaangażowanego procesu. Chociaż natychmiastowe zatwierdzenie może być wygodne, istnieją korzyści z możliwości osobistego oddania dokumentów, w tym możliwość współpracy z kimś, aby odpowiedzieć na pytanie, na ile domu możesz sobie pozwolić?Jednym z najlepszych sposobów zapoznania się z obsługą klienta pożyczkodawcy jest przeczytanie recenzji obecnych klientów. Oprócz bycia dostępnym dla pożyczkobiorców, pożyczkodawca powinien mieć również reputację terminowego dostarczania dokumentów i przekazywania ważnych informacji.5 wskazówek, jak znaleźć najlepszych kredytodawców hipotecznych

     Możesz zaoszczędzić pieniądze, wyszukując odpowiedniego pożyczkodawcę, ale będzie to wymagało trochę zakupów. Oto pięć szybkich wskazówek, które pomogą Ci znaleźć najlepszych pożyczkodawców.

     1. Przed rozpoczęciem wyszukiwania wyciągnij raport kredytowy i poznaj swoją zdolność kredytową. Każdego roku możesz otrzymać jeden bezpłatny raport kredytowy od każdego z trzech biur kredytowych. Jeśli Twój wynik jest poniżej 580, będziesz potrzebować 10% zaliczki, aby zakwalifikować się do pożyczki FHA.
     2. Możesz wybrać pomiędzy dużym, korporacyjnym pożyczkodawcą lub małym, lokalnym bankiem. Istnieją również spółdzielcze kasy pożyczkowe i pożyczkodawcy online. Jeśli chcesz bardziej spersonalizować pożyczkę, udaj się do unii kredytowej lub lokalnego pożyczkodawcy, ale upewnij się, że porównujesz ich stawki ze stawkami oferowanymi przez większe instytucje.Oprócz zaleceń ekspertów upewnij się, że sprawdziłeś również miejscowych przyjaciół i krewnych. Będą w stanie pomóc Ci zawęzić listę pożyczkodawców w Twojej okolicy.Nadszedł czas, aby uzyskać najlepszą ofertę. Zbadaj kilku pożyczkodawców i zawęź ją do najlepszej oferty.Amerykański Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (USDA) wymienia programy pomocy hipotecznej według stanu, które mogą pomóc zawęzić wyszukiwanie pożyczkodawców do tych, którzy uczestniczą.7 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla kupujących dom po raz pierwszy

      Możesz chcieć zacząć kupować dom, ale ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na znalezienie pożyczkodawcy. Pożyczka FHA może być dla Ciebie lepszą opcją, ale niektórzy pożyczkodawcy oferują tylko zwykłe pożyczki. Oto 7 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla kupujących domy po raz pierwszy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy