Opłaty i instrukcje za przelewy bankowe Bank of America

17 lutego 2021
Category: Zwłaszcza Jeśli

W Cheese naszym celem jest dostarczanie przydatnych, użytecznych informacji, które pozwolą Ci lepiej poruszać się po Twoim życiu finansowym. Dlatego opracowaliśmy zasoby, które pozwalają poznać miesięczne opłaty bankowe, a dokładniej wszystkie opłaty bankowe Bank of America, o których musisz wiedzieć, aby uniknąć dodatkowych opłat tylko po to, aby korzystać z konta Bank of America.

Kiedy jednak przychodzi czas na przekazanie gotówki komuś innemu, niezależnie od tego, czy mieszka on w Stanach Zjednoczonych, czy aktualnie przebywasz za granicą, na pewno musisz zrozumieć, jak poruszać się po sprawdzeniach i usługach BOA online, aby wysłać pieniądze. Ile wynoszą opłaty za przelew bankowy Bank of America i w jaki sposób wysyłasz przelew za pośrednictwem BOA? Jaki jest adres Bank of America do przelewów? Mamy dla ciebie odpowiedzi.

Jakie są opłaty za przelew bankowy w Bank of America?

Aby zrealizować ten przelew, zazwyczaj potrzebujesz imienia i nazwiska odbiorcy, nazwy jego banku, numeru konta i szczegółów odbioru. W zależności od banku, z którego korzystają zarówno nadawca, jak i odbiorca, możliwe jest zainicjowanie przelewu za pośrednictwem samego banku. Lub można to zrobić za pośrednictwem usługi przekazu pieniężnego innej firmy, takiej jak Western Union. I prawie zawsze wiążą się z tym opłaty, zarówno za przelewy przychodzące, jak i wychodzące, zarówno międzynarodowe, jak i krajowe.

Opłaty za międzynarodowy przelew bankowy w Bank of AmericaPodobnie jak w przypadku każdego innego dużego banku, zainicjowanie lub otrzymanie przelewu bankowego Bank of Ameria wiąże się z opłatą. Opłata za międzynarodowy przelew bankowy BOA wynosi:

 • Przychodzące przelewy zagraniczne BoA kosztują 16 USD za transakcję
 • Wychodzący przelew zagraniczny BoA wysłany w obcej walucie opłaty wynosi 35 USD za transakcję Wychodzące przelewy zagraniczne BoA wysłane w dolarach amerykańskich wynoszą 45 USD za transakcję Opłaty za przelewy krajowe w Bank of AmericaChcesz wykonać przelew BOA na inne konto w Stanach Zjednoczonych? Jest to możliwe i łatwe, zwłaszcza jeśli odbiorca ma również konto bankowe w Bank of America. Opłata za przelew krajowy BOA wynosi:

  • Opłaty za przychodzące przelewy krajowe wynoszą 15 USD za transakcję
  • Opłaty za wychodzące przelewy krajowe wynoszą 30 USD za transakcję Jednak ważne jest, aby pamiętać, że możesz również przesyłać pieniądze ze swojego konta Bank of America, używając Zelle, aplikacji do przesyłania pieniędzy zintegrowanej z systemem bankowości internetowej BOA. Dla większości użytkowników jest bezpłatny (w zależności od banku odbiorcy) i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego przelewu. Ponownie, możliwość wykonania przelewu za pośrednictwem Zelle lub dowolnej innej aplikacji do przesyłania pieniędzy zależy od banku odbiorcy, kwoty wysyłanej i lokalizacji banku.

   Zasady i limity dotyczące przelewów bankowych w Bank of America

   Czy w Bank of America są limity przelewów? No pewnie. W większości banków obowiązują limity przelewów. Ogólnie rzecz biorąc, zależy to od rodzaju posiadanego konta. Ale limity przelewów ACH są obecnie ustawione na 3000 USD dziennie lub 6000 USD miesięcznie w przypadku standardowej dostawy.

   Jeśli zdecydowałeś się korzystać z Zelle (jak wspomniano powyżej, jest ono zintegrowane z systemem bankowości internetowej BOA dla użytkowników kont), limit transferu wynosi obecnie 2500 USD dziennie lub 20 000 USD miesięcznie , w zależności od limitów bankowych, które masz na konkretne konto. Nie ma ograniczeń co do tego, ile pieniędzy możesz otrzymać za pośrednictwem Zelle.

   Jeśli chodzi o zasady i inne rzeczy, które należy wiedzieć o przelewach bankowych Bank of America, prawdopodobnie będziesz potrzebować pewnych informacji, aby dokończyć przelew, takich jak kod SWIFT banku, adres banku i inne. Oto kilka przydatnych informacji:

   • Nazwa banku: Bank of America
    • Kod SWIFT Bank of America dla przelewów przychodzących w dolarach amerykańskich: BOFAUS3N
     • Kod SWIFT Bank of America dla przelewów przychodzących w walucie obcej: BOFAUS6S
      • Adres Bank of America dla przelewów przychodzących w dolarach amerykańskich: Bank of America, NA

       222 Broadway

       Nowy Jork, Nowy Jork 10038

       • Adres Bank of America dla przelewów przychodzących w walucie obcej: /li
       Bank of America, NA

       555 California St

       San Francisco, CA 94104

       Niektóre przelewy mogą wymagać numeru IBAN, czyli zestawu liczb tworzących kod do przelewu w Europie. Stany Zjednoczone nie uczestniczą obecnie w IBAN, co oznacza, że ​​żaden bank amerykański nie dostarczy Ci kodu IBAN. Jeśli przesyłasz pieniądze na konto w Europie, które korzysta z IBAN, zwykle możesz je znaleźć, odwiedzając ich witrynę internetową lub prosząc odbiorcę o numer.

       Numery rozliczeniowe i numer konta BOA beneficjenta można znaleźć, uzyskując dostęp do swojego konta bankowego BOA online. Oto pomocny przewodnik, jak znaleźć swój ABA i numer rozliczeniowy w BOA.

       Jak wysyłać przelewy za pośrednictwem Bank of America

       Jak wysyłać przelewy bankowe BOA online

       Jeśli zamierzasz zainicjować przelew online przez Bank of America, po prostu musisz najpierw zalogować się do bankowości internetowej Bank of America. W górnej części następnego ekranu będziesz musiał wybrać tabelę z napisem „Wyślij pieniądze, a następnie zdecydować, czy mają one trafić na Twoje konto, na inne konto, czy na firmę.

       Jak wysyłać przelewy BOA w trybie offlineMożliwe jest zainicjowanie przelewu BOA offline. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do najbliższego oddziału Bank of America z informacjami i gotówką w kasie. Aby zainicjować przelew w BOA, musisz mieć konto Bank of America. Tak więc, jeśli nie masz gotówki od kogoś innego, możesz nawet nie potrzebować przynosić fizycznych pieniędzy ze sobą, ponieważ będą one już na Twoim koncie.

       Skontaktuj się z obsługą klienta BOA, aby poznać godziny pracy banku i ewentualnie umówić się na spotkanie, aby uniknąć czekania w kolejce.

       Zarejestruj się, aby otrzymać kartę debetową bez opłat za przelewy

       W Cheese dokładamy wszelkich starań, aby nasi użytkownicy płacili 0 USD miesięcznych opłat, jednocześnie korzystając z innych zerowych opłat, takich jak brak prowizji za debet, brak opłat za przelewy międzynarodowe i brak minimalnej opłaty za saldo. Większe banki międzynarodowe, takie jak Bank of America, zwykle nie są w stanie zaoferować takiego samego poziomu bezpłatnej pomocy.

       Interesuje Cię bezpłatna karta z 0 USD miesięcznych opłat i 0 USD w przychodzących międzynarodowych przelewach? Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać serową kartę debetową zawierającą inne korzyści, takie jak możliwości oszczędzania.

       Oto więcej informacji o przelewach bankowych:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy