Pożyczki mieszkaniowe CalVet

17 lutego 2021

Pożyczki mieszkaniowe CalVet to wielka korzyść dla weteranów lub aktywnych zawodowo, którzy chcą kupić dom w Kalifornii . Pożyczki te mają na celu ułatwienie zakupu domu w Kalifornii weteranom wszystkich gałęzi wojska, w tym członkom Gwardii Narodowej i Rezerwy. Małżonkowie członków usług również mogą kwalifikować się do otrzymania tej pożyczki. Pożyczki mieszkaniowe CalVet oferują jedne z najniższych stóp procentowych i w większości przypadków nie wymagają zaliczki. Pożyczki mieszkaniowe CalVet można otrzymać od osób kupujących wszystkie rodzaje nieruchomości, w tym zwykłe nieruchomości, grunty rolne i domy mobilne. Pożyczki CalVet Home Loans mogą być również wykorzystywane do prac remontowych i budowy domu.

VA Home Loan Centres sprawia, że ​​proces ubiegania się o pożyczkę CalVet Home Loan jest szybki i łatwy. Możesz zacząć od wypełnienia wniosku na stronie internetowej VA Home Loan Centers.

Czy się kwalifikuję?

Kredyt mieszkaniowy CalVet jest dostępny dla większości weteranów z honorowym zwolnieniem, którzy chcą kupić dom w Kalifornii. Nie musisz nawet zaciągać się ani pobierać prowizji w Kalifornii. Kredyt mieszkaniowy CalVet jest dostępny dla każdego weterana kupującego dom w Kalifornii. Pewne wymagania kredytowe mają zastosowanie, podobnie jak w przypadku większości pożyczek, ale wymagana ocena kredytowa dla pożyczki mieszkaniowej CalVet jest znacznie niższa niż wymagana dla zwykłej pożyczki mieszkaniowej.

Wymagania kwalifikacyjne CalVet Home Loan są następujące:

 • Co najmniej 90 dni czynnej służby w czasie wojny lub pokoju.
 • Na twoim DD-214 musi być widoczne, że otrzymałeś honorowe zwolnienie. „Na honorowych warunkach jest również dopuszczalne.Musi spełniać wymagania kredytowe pożyczkodawcy, które w większości przypadków są wynikiem FICO wynoszącym około 620.Maksymalny wskaźnik zadłużenia do dochodów (DTI) u większości pożyczkodawców wynosi około 35–50%.Czy wykorzystałeś już korzyści CalVet? To nie jest problem. Jeśli chodzi o pożyczkę CalVet Home Loan, nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz składać wnioski i otrzymywać świadczenia, o ile spłaciłeś wszystkie poprzednie pożyczki CalVet.

  Możesz uzyskać wstępną zgodę na pożyczkę CalVet Home Loan, wypełniając wniosek w VA Home Loan Centres .

  Pismo o wstępnej akceptacji

  Po zakończeniu wstępnej akceptacji otrzymasz list wstępnej akceptacji. Ten list będzie zawierał informacje niezbędne do dalszego zakupu domu. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz w liście, jest maksymalna kwota pożyczki mieszkaniowej CalVet, jaką otrzymałeś. Maksymalna cena zakupu domu i aktualna stopa procentowa, do której się kwalifikujesz, zostaną również podane w piśmie wstępnym.

  Po otrzymaniu listu wstępnej akceptacji ty i twój agent nieruchomości możecie zacząć składać oferty domów. Będziesz mógł pokazać sprzedającym swój list wstępnej akceptacji, aby wykazać, że masz kwalifikacje do zakupu ich domu.

  Korzyści z kredytu mieszkaniowego CalVet

  Weterani, którzy kwalifikują się do Kredytu Domowego CalVet, otrzymają szereg korzyści. Następujące korzyści są oferowane weteranom, którzy kwalifikują się do pożyczki domowej CalVet:

  • Stopy procentowe na poziomie 3,75% są dostępne dla kwalifikujących się weteranów. Kupujący domy po raz pierwszy, którzy kwalifikują się do funduszy obligacyjnych, mogą otrzymać jeszcze niższe oprocentowanie.
  • Zaliczka może wynosić od 2 do 3 procent ceny zakupu domu. W wielu przypadkach zaliczki nie są wymagane.Jedyna wymagana opłata to 1% opłaty za rozpoczęcie. Nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty pożyczkodawcy.Maksymalna kwota pożyczki w przypadku zwykłych nieruchomości wynosi 250 000 USD, 300 000 USD w przypadku nieruchomości rolniczych i 70 000 USD w przypadku domów mobilnych.Ochrona nowego domu jest ważna. Dzięki pożyczce mieszkaniowej CalVet otrzymasz doskonałe świadczenia ubezpieczeniowe w swoim nowym domu. Świadczenia ubezpieczeniowe oferowane wraz z pożyczką mogą obejmować ubezpieczenie od ognia i zagrożeń oraz odszkodowania od katastrof. Odliczenie w wysokości 500 USD jest oferowane na wszystkie roszczenia dotyczące katastrof.

   Wymagane formularze

   Istnieje kilka formularzy, które należy złożyć przed złożeniem wniosku o pożyczkę CalVet. Przygotowanie tych formularzy może być dobrym pomysłem. Wymagane dokumenty związane z pożyczką mieszkaniową CalVet mogą obejmować:

   Jeśli masz problemy z wypełnieniem tych formularzy lub potrzebujesz więcej informacji na temat kredytów mieszkaniowych CalVet skontaktuj się z VA Home Loan Centers.

   Dowiedz się, czy się kwalifikujesz

   Nie czekaj dłużej, aby rozpocząć proces zakupu domu. Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki mieszkaniowej CalVet jest ustalenie, czy się kwalifikujesz. W VA Home Loan Centres chcemy ułatwić Ci znalezienie uprawnień. Jeden z naszych pomocnych agentów pomoże Ci na każdym etapie otrzymania pożyczki na dom CalVet. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 888-573-4496 .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy