Przelew bankowy TCF | Płatności międzynarodowe

17 lutego 2021
Category: Tego Samego

TCF BANK KURSY WYMIANY WALUTU WALUTA UK I EURO na DOLARA USA

BANK TCF
MIN. TRANSFER
PRĘDKOŚĆ
STOPA MARGINESU FX
* CENY PRZEWODNIKA
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
GBP £ – do USD BEZ MINIMUM 5/7 DNI 4,0% 1,236 $
EUR – do USD BEZ MINIMUM 5/7 DNI 4,0% 1,126 $
WALUTY BEZPOŚREDNIE MIN. TRANSFER PRĘDKOŚĆ STOPA MARGINESU FX * CENY PRZEWODNIKA WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
GBP £ – do USD OD 100 GBP OD 1 DNIA 0,7 do 1,0% 1,275 do 1,28 USD
EUR – do USD OD 100 GBP OD 1 DNIA 0,7 do 1,0% Od 1,161 USD do 1,166 USD
Tabela * CENY PRZEWODNIKÓW są aktualizowane codziennie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 09:00 GMT.

Międzynarodowe przekazy pieniężne banku TCF

Zaoszczędź na przeliczaniu kursów walut podczas przesyłania pieniędzy za granicę na lub z konta bankowego TCF w dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, euro i innych walutach. Międzynarodowe przelewy pieniężne banku TCF do lub z USA mają wyższe opłaty transakcyjne ze względu na mniej konkurencyjny kurs wymiany oferowany przez TCF Bank. Przejdź do: Specjaliści od przelewów pieniężnych w USA

Zazwyczaj wysyłanie środków na konto bankowe TCF lub z niego w dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich wiąże się z marżą w wysokości 4,0% – znacznie wyższą niż u większości kursów brokerów walutowych (zwykle 0,7 do 1,0%).

Alternatywy dla przelewów walutowych – Bank TCFWysyłanie waluty obcej na lub z konta banku TCF w USA nie musi być skomplikowaną sprawą, ponadto możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, korzystając z usług wyspecjalizowanego brokera walutowego.

Specjalistyczne firmy zajmujące się wymianą walut, w tym nasi polecani dostawcy mogą zaoszczędzić pieniądze i czas podczas transakcji. Nasze rekomendacje opierają się na zasięgu międzynarodowym i lokalizacji biur wraz z najniższymi oferowanymi marżami walutowymi.

Przykład: Typowy zagraniczny przelew walutowy w wysokości 100 000 USD (USD) przy użyciu usług banku TCF miałby marżę kursu wymiany wynoszącą około 4,0% – czyli 4000 USD. Korzystając z wyspecjalizowanego brokera, w tym przykładzie TorFX – marża kursowa wyniosłaby 0,7% – lub łącznie tylko 700 USD, co jest dużą oszczędnością w stosunku do usługi bankowej.

Bank TCF – Inne przydatne informacjeMiędzynarodowe przelewy pieniężne z TCF Bank mogą zająć więcej czasu niż przy użyciu prywatnego dostawcy wymiany walut, a do korzystania z ich usług konieczne będzie również posiadanie konta w banku TCF. TCF Bank może dodatkowo pobierać zryczałtowaną opłatę prowizyjną przy wysyłaniu pieniędzy za granicę w innej walucie, a prowizje za przelew bankowy różnią się w zależności od kwoty, którą chcesz przelać. Prywatni brokerzy oferują przelewy walutowe bez prowizji, zazwyczaj o wartości powyżej 5000 USD.

O ile nie zapłacisz premii, dotarcie środków do banku docelowego zajmie usłudze TCF Bank od 5 do 7 dni. Prywatne firmy zajmujące się wymianą walut zazwyczaj kończą transakcję tego samego dnia lub następnego dnia.

TCF Bank, USA – InformacjeBank TCF został założony w 1923 roku i ma siedzibę w Minnesocie. Bank ma ponad 350 oddziałów bankowych rozmieszczonych w Minnesocie, Illinois, Michigan, Kolorado, Wisconsin, Indianie, Arizonie i Południowej Dakocie. Usługi bankowe są dostępne dla klientów indywidualnych i biznesowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy