Pytanie czytelnika: Kiedy bonus rejestracyjny z karty Chase Southwest zostanie wysłany na moje konto?

17 lutego 2021
Category: Ważne Jest

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Aktualizacja: co najmniej jedna oferta kart w tym poście nie jest już dostępna. Sprawdź naszeHot Dealsaby poznać najnowsze oferty.

Bonusy rejestracyjne są DUŻĄ częścią uzyskania dużej ilości bezpłatnych podróży, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, kiedy zgromadzone mile lub punkty zostaną zaksięgowane na Twoim koncie.

Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz wykorzystać nagrody z podróży raczej wcześniej niż później!

Planując wykorzystanie mil i punktów na podróż, warto wiedzieć, kiedy otrzymasz premię za rejestrację karty kredytowej!

Czytelniczka Million Mile Secrets Nancy pyta:

Jak długo trwa wysłanie premii za rejestrację z karty Chase Southwest? Właśnie spełniłem minimalne wymagania dotyczące wydatków dla mojej karty kredytowej Chase Southwest, ale nie widzę jeszcze punktów. Czy mogę teraz zarezerwować bilet gotówką, a później przejść na płatność punktami?

Dzięki za wiadomość Nancy . To świetne pytanie!

Zrozumienie czasu otrzymania bonusu powitalnego z karty kredytowejI chociaż nie ma możliwości zapłacenia za bilet gotówką, a następnie przełączenia się na punkty później (lub odwrotnie), możesz teraz zarezerwować płatny bilet zwrotny jeśli obawiasz się zablokowania lotu. Ponieważ Southwest nie ma opłat za zmianę ani anulowanie, możesz anulować płatny bilet i ponownie zarezerwować punkty, gdy punkty zostaną zaksięgowane na Twoim koncie.

ALE … przed kontynuowaniem należy rozważyć kilka ważnych kwestii.

Od momentu zapłaty za bilet do momentu otrzymania punktów bonusowych cena biletu może wzrosnąć (lub spaść). Więc możesz zapłacić więcej (lub mniej), wybierając tę ​​trasę.

Kilka innych rzeczy, o których należy pamiętać:

 • Jeśli pierwotnie zarezerwowałeś zwrotną taryfę Southwest i chcesz zmienić swój lot, polecam jego całkowite anulowanie, a następnie zarezerwowanie zupełnie nowego lotu. Daje to możliwość zakupu taryfy podlegającej zwrotowi, natomiast jeśli po prostu zmienisz lot bez anulowania Twoja nowa taryfa nie będzie teraz podlegać zwrotowi
 • Jeśli w końcu będziesz musiał anulować taryfę bezzwrotną, taką jak taryfa Wanna Get Away, otrzymasz kredyt tylko na przyszłe zakupy w Southwest. Te kredyty tracą ważność za 1 rok.Dlaczego wyczucie czasu jest ważneMoment otrzymania bonusu jest ważny dla każdego, kto chce zarezerwować bilet-nagrodę, ale ważne jest również, aby zrozumieć, czy próbujesz zakwalifikować się do przepustki Southwest Companion Pass. Ponieważ aby otrzymać przepustkę Companion Pass, musisz zdobyć 125 000 kwalifikujących się punktów Southwest w ciągu 1 roku kalendarzowego . To znaczy od 1 stycznia do 31 grudnia! I będziesz mieć pewność, żadnych punktów zdobywasz poprzez karty kredytowe premii Zarejestruj się lub spędzają posta na koncie w ciągu tego samego roku.

  Czas, w którym zdobywasz punkty premiowe karty kredytowej Southwest, jest kluczem do zdobycia przepustki Companion Pass w 2018 lub 2019 roku

  Jeśli nie zdobędziesz wszystkich 125 000 punktów Southwest do końca roku kalendarzowego, musisz zacząć wszystko od nowa . Więc znowu, czas jest wszystkim!

  Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem przepustki Southwest Companion Pass, przeczytaj ten post. Odpowiada na wszystkie często zadawane pytania dotyczące zarabiania i korzystania z przepustki.

  Chase Southwest Cards Link: Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Plus

  Link: Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Premier

  Link: Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Premier Business

  Świetnym sposobem na szybkie zdobycie punktów Southwest jest otwarcie karty kredytowej Chase Southwest. Najprostszą metodą zdobycia przepustki Companion Pass jest otwarcie karty Chase Southwest Business oraz jednej z osobistych kart Chase Southwest .

  Pamiętaj tylko, że podczas ubiegania się o karty Chase Southwest istnieje kilka zastrzeżeń:

  • Aby otrzymać premię za rejestrację na osobistej karcie Chase Southwest , NIE możesz obecnie posiadać żadnej osobistej karty Chase Southwest ani otrzymać premii za rejestrację na dowolną osobistą kartę Southwest w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • ChaseNIEzatwierdzi cię do większości swoich kart, w tym ŻADNEJ z kart Southwest (osobistych lub biznesowych), jeśli otworzyłeś 5+ kart zdowolnego banku(NIElicząc wizytówek Chase i innych wizytówek) w ciągu ostatnich 24 lat miesięcyInne sposoby na zdobywanie punktów SouthwestLink: Preferowana karta Chase Sapphire

   Związek: Chase Sapphire Reserve

   Link: Preferowana karta kredytowa Chase Ink Business

   Możesz przenieść punkty Chase Ultimate Rewards zdobyte dzięki Chase Sapphire Preferred, Sapphire Reserve, Ink Business Preferred i Chase Ink Bold lub Ink Plus (już niedostępne) bezpośrednio na południowy zachód w stosunku 1: 1. Ale NIE będą się liczyć do Southwest Companion Pass.

   Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej punktów Southwest, przeczytaj post Lynna autora Million Mile Secrets na temat 10 niezwykłych sposobów na zdobywanie punktów Southwest!

   PodsumowanieJeśli chcesz zarezerwować bilet za pomocą punktów Southwest, ale nie zostały one jeszcze wysłane, możesz zarezerwować bilet podlegający zwrotowi za gotówkę i skorzystać z zasad Southwest dotyczących braku zmian lub opłat za anulowanie. Następnie anuluj i zarezerwuj ponownie, używając punktów w późniejszym terminie.

   Ceny biletów często się jednak zmieniają, więc możesz zapłacić więcej (lub mniej) za swój lot.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy